Щоб зробити складання тесту IELTS приємним для вас досвідом, ми підготували перелік частих питань, які допоможуть у випадках неясності. Будь ласка, подивіться на відповіді нижче, і якщо все-таки виникнуть додаткові запитання, зв’яжіться з нами, і ми будемо раді допомогти.

Поширені запитання під час Сovid-19

1. На який час припинено тестування в Британській Раді в Україні?

Як відомо, через пандемію Сovid-19 Кабінет Міністрів України оголосив карантин до 22 травня 2020 року.

Отже, щоб захистити здоров'я всіх наших кандидатів, нам довелося скасувати всі тестування на цей період. Ми будемо дотримуватися будь-яких подальших урядових інструкцій щодо продовження або закінчення карантину.

Ми відновимо проведення іспитів у повному обсязі, як тільки уряд скасує обмеження, і це буде безпечно для здоров'я. Усі кандидати, які були зареєстровані на будь-які іспити між 17 березня та 22 травня 2020 року, зможуть скласти іспит у нову дату.

У травні та червні ми запропонуємо додаткові дати та місця проведення тестувань, щоб компенсувати тестування, скасовані через карантин. Будь ласка, слідкуйте за оголошеннями на нашому веб-сайті та обрайте найбільш зручну для вас дату.

2. Мій іспит було скасовано. Чи можу я перенести свою реєстрацію на іншу дату?

Щоб перенести реєстрацію на нову дату тестування, будь ласка, заповніть форму переносу дати тестування та надішліть її на цю електронну адресу ielts@britishcouncil.org.ua.

Переконайтеся, що ви вказали нову дату тестування. Як тільки ми отримаємо заповнену форму, ми перенесемо вашу реєстрацію та оплату на нову дату.

Ми зв’яжемось з вами і надамо додаткову інформацію перед датою тестування. 

3. Я зареєструвався на тестування через одного з ваших партнерів. Як я можу перенести іспит на іншу дату?

Ви можете зв’язатися з організацією-партнером, через яку ви зареєструвались, і попросити перенести дату тестування, або ви можете зв’язатися безпосередньо з нами, надіславши заповнену форму переносу дати тестування на електронну адресу ielts@britishcouncil.org.ua.

4. Коли і як я отримаю результати тестування?

Результати іспитів, проведених до карантину, вже готові та розіслані. Вони також доступні на Порталі учасника тестування, і ви можете отримати доступ до них через свій профіль. Результати з IELTS будуть доступні онлайн протягом 28 днів, але їх не слід використовувати як офіційне підтвердження ваших навичок.

Якщо ви хочете, щоб ми надіслали додаткові Сертифікати IELTS  до установ, до яких ви подаєте заявки, напишіть нам на електронну пошту ielts@britishcouncil.org.ua, і ми надішлемо їх в електронному вигляді через Службу перевірки Форм звіту з тесту IELTS. Зауважте, що вам обов’язково потрібно вказати назву та повну поштову адресу установи. 

На жаль, до кінця карантину ми не зможемо надсилати копії Сертифікатів звичайною поштою.

5. Ваш офіс закритий для відвідування. Як я можу отримати свій сертифікат?

Усі сертифікати надійно зберігаються в нашому офісі. Ви можете їх отримати після закінчення карантину.

6. Чи можете ви надіслати повідомлення в мій університет і підтвердити, що мій тест скасовано?

Як відомо, більшість країн запровадили карантинні заходи, і в усьому світі було скасовано безліч різних іспитів. Через це багато університетів переглядають свої правила та терміни зарахування студентів, тому радимо зв’язатися безпосередньо з вашим університетом, щоб отримати інформацію з перших рук щодо процесу зарахування на період карантину та після нього.

7. Як я можу зв’язатися із відділом обслуговування клієнтів?

Поки наш офіс закритий, відділ обслуговування клієнтів надає підтримку через електронну пошту. Ми наполегливо працюємо, щоб відповісти на кожен електронний лист, але ситуація надзвичайна, і можуть виникнути певні затримки. Будь ласка, прийміть наші вибачення заздалегідь. Дякуємо за розуміння та співпрацю.

Ви можете зв’язатися з нами заповнивши форму зворотнього зв’язку.

Якщо у вас термінове запитання, скористайтеся, будь ласка, одним з номерів, які ми наразі використовуємо для оперативного зв’язку:

Понеділок - Субота: 09.00 - 17.30

+38 050 326 1286

+38 050 379 0765

+38 050 314 8624

Оплата тесту

Як я можу оплатити свій тест?

Після завершення реєстрації, ви отримаєте лист-підтвердження, в якому будуть вказані реквізити та сума, яку необхідно буде сплатити. Оплата може здійснюватись тільки у національній валюті (гривня) з території України. 

Отримання коштів може зайняти до трьох робочих днів з моменту оплати. Як тільки ми отримаємо кошти, вам надійде підтвердження електронним листом.

Чи можу я оплатити з-за кордону?

Ви можете сплатити лише в національній валюті (гривня) з території України в касі банку або через онлайн-банкінг (якщо ви маєте рахунок в українському банку).

Чи може хтось інший заплатити за мій тест?

Так. Будь ласка, переконайтеся, що особа, яка здійснюватиме оплату у призначенні платежу вказала наступну інформацію: “реєстраційний номер кандидата IELTS / ім’я,прізвище кандидата/ місто, в якому складаєте екзамен / дата тестування”.

Час та дата

Я вже здійснив оплату тесту. Коли я знатиму день, час та місце проведення тестування?

Уся інформація надходить у Welcome message одразу після реєстрації, а також доступна на Test Taker Portal.

Чи можу я змінити дату тестування?

Зазвичай, ні, але у виняткових ситуаціях Екзаменаційний відділ може розглянути ваш запит. Заповнена заява має бути надіслана з додатковими документами, які підтверджують причину зміни дати. 

Ви можете завантажити бланк заяви на сайті.

Інформація для кандидатів на тест IELTS на папері: якщо ви не можете скласти тест з медичних причин (хвороба, травма) або через військову службу, будь ласка, заповніть заяву Test Date Transfer Form і надішліть довідку.

За п'ять (або більше) тижнів до дати тестування: Будь ласка, оберіть дату тестування, але не пізніше, ніж протягом найближчих трьох місяців після дати тесту, який скасовуєте, заповніть заяву Test Date Transfer Form. Це безкоштовно. Довідка не потрібна.

Менше, ніж за п'ять тижнів до дати тестування: Будь ласка, оберіть дату тестування, але не пізніше, ніж протягом найближчих трьох місяців після дати тесту, який скасовуєте, заповніть заяву Test Date Transfer Form. Потрібно надати довідку та оплатити адміністративне стягнення у розмірі 937 грн.

Інформація для кандидатів на тест IELTS на комп’ютері:  

За 14 (або більше) днів до дати тестування: Будь ласка, оберіть дату тестування, але не пізніше, ніж протягом найближчих трьох місяців після дати тесту, який скасовуєте, заповніть заяву Test Date Transfer Form. Це безкоштовно. Довідка не потрібна.

Менше, ніж за 14 днів до дати тестування: Будь ласка, оберіть дату тестування, але не пізніше, ніж протягом найближчих трьох місяців після дати тесту, який скасовуєте, заповніть заяву Test Date Transfer Form. Потрібно надати довідку та оплатити адміністративне стягнення у розмірі 937 грн.

У випадку хвороби, травми або військової служби - безкоштовно.

Чи можна змінити час та дату усної частини?

Hі, але у виняткових ситуаціях Екзаменаційний відділ може розглянути ваш запит. Заповнена заява має бути надіслана з додатковими документами, які підтверджують причину зміни дати.

Паспорт (документ, що засвідчує особу)

Чи можна пред’явити в день тестування водійські права / дозвіл на проживання / студентський квиток як документ, що засвідчує особу?

Ні, в день тестування із собою необхідно мати документ (паспорт), за яким ви попередньо реєструвались.

Я не можу завантажити свій документ в особистому кабінеті під час реєстрації.

Ви можете надіслати скан копію або фото документу на адресу нашого Екзаменаційного відділу ielts@britishcouncil.org.ua , зазначивши ім’я, прізвище кандидата, реєстраційний номер, місто та дату проведення тестування.

Результати та сертифікат

Коли я знатиму свої результати?

Результати тесту IELTS на папері готові на 13-ий день після дати складання тесту; результати комп’ютеризованого тесту IELTS готові на 5-7 день після дати складання тесту.

Чи можна надіслати мені сертифікат поштою?

Так, але тільки для резидентів за межами міста Київ. Ви можете зазначити поштову адресу на конверті, який будете підписувати перед початком у день іспиту. Надсилання сертифікату за допомогою сервісу «УкрПошта» безкоштовно. 

На особисту електронну пошту сертифікати не відправляються.

Чи може хтось інший забрати сертифікат для мене?

Так, скористайтеся одним із двох варіантів :

1.Ви можете зазначити повне ім’я особи на конверті, який будете підписувати перед початком тесту. Ця особа повинна пред’явити свій дійсний паспорт, щоб забрати ваш сертифікат.

2. Ви можете надіслати з електронної пошти, з якої реєструвалися на тест, запит на адресу info@britishcouncil.org.ua, зазначивши свої деталі  (ім’я, прізвище, реєстраційний номер, дату іспиту), а також повне ім’я особи, якій доручаєте забрати сертифікат, та її паспортні дані. Довірена особа повинна пред’явити свій дійсний паспорт, щоб забрати ваш сертифікат.  

Чи можу я отримати додаткову копію сертифікату?

Ні, але ми можемо надіслати до п’яти додаткових сертифікатів в обрані вами освітні заклади безкоштовно.

Сертифікат було втрачено/ пошкоджено. Як я можу отримати новий сертифікат?

В такому випадку, будь ласка, надішліть ваш запит, вказавши деталі (імя, прізвище, реєстраційний номер, дату та місто проведення тесту), а також підтвердження, якщо такі є, на електронну адресу ielts@britishcouncil.org.ua

Перескладання

Чи можу я перескласти одну частину тесту?

Ні. Вам необхідно перескладати іспит повністю, якщо ви бажаєте змінити результат.

Чи впливає оцінка мого попереднього тесту на мій майбутній результат?

Ні. Оцінюваня не впливають один на одного і не пов’язані між собою.

Якщо я запізнився лише на п'ять хвилин, чи можна все ще долучитися до тестування?

Ні. Оцінювання не впливають одне на одне і не пов’язані між собою.

Чи можу я перенести тест на іншу дату, якщо я запізнився?

Якщо ви запізнилися на іспит, можливості перенести пропущений іспит немає. Вам потрібно знову реєструватися на новий іспит. Оплата не відшкодовується.

Коли я можу перескласти іспит IELTS?

У будь-який час. Обмежень щодо частоти складання немає. Ви можете забронювати тест, як тільки будете готові його скласти. 

Чи можу я повернути кошти, якщо пропустив тест? 

Повернення коштів за пропущений іспит не передбачено. 

Вам можуть відшкодувати 75 % вартості тесту у таких випадках:

- якщо ви скасуєте реєстрацію на тест IELTS: щонайменше за п'ять тижнів до дати тесту (IELTS на папері), щонайменше за 14 днів до дати тесту (IELTS на комп’ютері).

- якщо протягом п'яти робочих днів із дати тесту нам буде надано оригінальну медичну довідку, що підтверджує наявність хвороби в день тесту, разом із Заявкою на відшкодування коштів або Формою перенесення дати тесту.