IELTS (International English Language Testing System – Міжнародна тестова система з визначення рівня англійської) – найпопулярніший у світі екзамен з англійської мови, який складають більш ніж два мільйони осіб кожного року. IELTS допоможе вам проживати, навчатися та працювати в будь-якій країні.

Більш ніж 10.000 організацій у 140 країнах визнають результати іспиту IELTS для проживання, здобування освіти та працевлаштування. Сертифікат екзамену IELTS – єдиний сертифікат для подачі документів для еміграції, який визнають всі країни.

Іспит IELTS розроблений, аби допомогти вам вільно використовувати англійську у вашому повсякденному житті за кордоном. Приблизно за три години перевіряється ваш рівень володіння такими мовними навичками, як слухання, читання, письмо та усна частина. 

Найефективнішим способом перевірки рівня володіння розмовними навичками є інтерактивна співбесіда з кваліфікованим екзаменатором, яка проходить віч-на-віч. 

Іспит IELTS розроблявся чільними світовими експертами у сфері оцінювання рівня володіння англійською, тому ви можете бути впевнені в якості цього екзамену.

Чому складати іспит IELTS у Британській Раді?

Британська Рада має більш ніж 85-річний досвід викладання та адміністрування іспитів з англійської мови в понад 140 країнах. Сподіваємося, ви залишитеся задоволені від якісної та кваліфікованої співпраці.

Пропонуємо вам лише декілька причин, чому за останні 25 років мільйони людей складають іспит IELTS саме у Британській Раді:

  • Експертна підтримка: Аби допомогти вам підготуватися до успішного складання іспиту, ми пропонуємо скористатися відеоматеріалами, підручниками та онлайн-курсами, ми надаємо вам доступ до найкращих матеріалів для підготовки.
  • Безкоштовні ресурси: Road to IELTS – найпопулярніший онлайн-курс підготовки, розроблений у Британській Раді. Одразу після реєстрації на іспит IELTS, ви отримаєте доступ до безкоштовного 30-годинного курсу підготовки.
  • Зручні дати та місця проведення: Ми пропонуємо понад 900 центрів складання іспиту у більш ніж 140 країнах світу, аби ви змогли обрати саме те місце і час, які будуть найзручнішими для вас. В Україні ми проводимо іспит IELTS двічі на місяць впродовж року в Києві, та в окремі дати в Одесі, Львові, Дніпро, Харкові, Запоріжжі та Черкасах. Дати публікуються на сайті на початку кожного року.
  • Зручна реєстрація: Ви можете зареєструватися на іспит IELTS онлайн та оплатити його різними способами.
  • Швидкі результати: Ми гарантуємо, що ви зможете перевірити свої результати онлайн на 13 день після дати складання іспиту.

IELTS та Common European Framework (CEFR)

IELTS визнається Радою Європи. Common European Framework (CEFR), яка запровадила загально визнану шкалу оцінювання рівня володіння мовою, що у свою чергу спрощує освітню та професійну мобільність.

Оцінка за IELTS Рівень за шкалою CEFR
3.5–4.0 A2
4.5–5.0 B1
5.5–6.5 B2
7.0–7.5 C1
8.0–9.0 C2

IELTS для шкіл та установ

Приєднайтеся до списку 10.000 організацій у понад 140 країнах у світі, які вже визнають оцінки IELTS. IELTS посідає найперше місце серед вступних вимог для отримання дипломів із кваліфікаційних англомовних програм.

Якщо ви бажаєте перевірити мовні навички ваших студентів, працівників чи потенційних кандидатів безпосередньо на вашій території, приєднуйтеся до нас як IELTS partner institution.