Що варто знати перед реєстрацією на тест

  1. Впевніться в тому, що у вас під рукою є дійсний ідентифікаційний документ. (національний або закордонний паспорт громадянина України або національний паспорт громадянина іншої країни.)Під час реєстрації на тест вам потрібно буде завантажити його чітку фотокопію. Зауважте, що для реєстрації на тест кандидати віком до 18 років мають надати письмову згоду одного з батьків або опікуна.
  2. Завантажте та прочитайте Інформацію для кандидатів, яка містить важливі відомості про формат тесту, типи питань і результати тесту. Зауважте, що особам віком до 16 років не рекомендується проходити тест IELTS. 
  3. Сплатіть за тест. Ви можете сплатити за тест через нашу систему онлайн-реєстрації або банківським переказом:

Товариство з обмеженою відповідальністю
БРИТАНСЬКА РАДА (УКРАЇНА)
Ідентифікаційний код ЄДРПОУ 38670929
ІПН 386709226565
IBAN:UA 943006140000026008500312414
МФО 300614 В ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК»

У розділі призначення платежу вкажіть таке: [IELTS / прізвище / місто / дата тесту]. 

Зaреєструйтеся на тест IELTS на папері

IЯкщо ви оберете тест IELTS на папері, ви відповідатимете на запитання розділів слухання, читання та письма на папері. Тест на говоріння проводиться віч-на-віч з підготовленим екзаменатором IELTS. 

Зaреєструйтеся на комп'ютеризований тест IELTS

Якщо ви оберете комп'ютеризований тест IELTS, ви відповідатимете на запитання розділів слухання, читання та письма на комп'ютері. Тест на говоріння проводитиметься віч-на-віч з підготовленим екзаменатором IELTS, оскільки ми вважаємо, що це найефективніший спосіб оцінити ваші навички говоріння.

Зaреєструйтеся на IELTS IELTS для UKVI

Існує спеціальний тест IELTS, який вимагає Візово-імміграційна служба Великої Британії (UKVI). Якщо ви прагнете працювати, навчатися або жити у Великій Британії, вам може бути потрібно пройти цей тест.

Підтвердження дати тесту IELTS

Після завершення реєстрації ви отримаєте підтвердження з часом початку та адресою місця проведення тесту.

Тест на говоріння може бути призначено на той самий день, що й інші розділи тесту, або на інший день протягом 7-денного періоду перед або після дня основного тестування. Центр тестування надішле вам підтвердження дати проведення тесту на говоріння.

Після реєстрації на тест ви також отримаєте автоматичного електронного листа з кодами доступу до безкоштовного онлайн курсу Road to IELTS.

Ви також отримаєте особистий довідковий номер IELTS для доступу до Порталу учасника тестування.