Наразі наш офіс зачинено для відвідування у зв’язку з обмеженнями, що запровадила адміністрація міста. Тестування тимчасово призупинено до 25 квітня. Актуальна інформація тут. Додаткові дати тестування будуть додані в травні та червні аби компенсувати скасовані тести у зв'язку з карантином. Будь ласка, слідкуйте за поновленнями на нашому сайті та обирайте найбільш зручну для вас дату.

Британська Рада в Україні пропонує IELTS Academic, IELTS General Training та спеціальний тест IELTS, який вимагає Візово-імміграційна служба Великої Британії (UKVI).

Ви можете зареєструватися на тест IELTS онлайн. Реєструючись у нас, ви можете бути впевнені, що ви будете складати тест в офіційному центрі тестування IELTS.

Тести, які ми пропонуємо:

Test type Fee (UAH) Book
IELTS Academic and General Training - тест на папері 4125 Зареєструватися 
IELTS Academic and General Training - комп'ютеризований тест 4750 Зареєструватися
IELTS for UK Visas and Immigration (UKVI)*
(Academic and General Training)
7728 Зареєструватися 
IELTS Life Skills (A1 and B1)** 5796 Зареєструватися 

* З 7 квітня 2020 року плата за IELTS for UK Visas and Immigration (Academic and General training) становитиме 6500 грн.

** З 7 квітня 2020 року плата за IELTS Life Skills (A1 and B1) становитиме 4550 грн.

Щоб зареєструватися на тест вам потрібно:

  1. Впевніться в тому, що у вас під рукою є дійсний ідентифікаційний документ (національний або закордонний паспорт громадянина України або національний паспорт громадянина іншої країни). Під час реєстрації на тест вам потрібно буде завантажити його чітку фотокопію. Зауважте, що для реєстрації на тест кандидати віком до 18 років мають надати письмову згоду одного з батьків або опікуна.
  2. Завантажте та прочитайте Інформацію для кандидатів, яка містить важливі відомості про формат тесту, типи питань і результати тесту. Зауважте, що особам віком до 16 років не рекомендується проходити тест IELTS. 
  3. Сплатіть за тест. Ви можете сплатити за тест через нашу систему онлайн-реєстрації або банківським переказом:

Товариство з обмеженою відповідальністю
БРИТАНСЬКА РАДА (УКРАЇНА)
Ідентифікаційний код ЄДРПОУ 38670929
ІПН 386709226565
IBAN:UA 943006140000026008500312414
МФО 300614 В ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК»

У розділі призначення платежу вкажіть таке: [IELTS / прізвище / місто / дата тесту]. 

Підтвердження дати тесту IELTS:

  • Після завершення реєстрації ви отримаєте підтвердження з часом початку та адресою місця проведення тесту.
  • Тест на говоріння може бути призначено на той самий день, що й інші розділи тесту, або на інший день протягом 7-денного періоду перед або після дня основного тестування. Центр тестування надішле вам підтвердження дати проведення тесту на говоріння.
  • Після реєстрації на тест ви також отримаєте автоматичного електронного листа з кодами доступу до безкоштовного онлайн курсу Road to IELTS.
  • Ви також отримаєте особистий довідковий номер IELTS для доступу до Порталу учасника тестування.