Ми розуміємо, наскільки важливими для вас є результати. Ми знаємо, що ви хочете отримати їх якнайшвидше, однак не менш важливим є те, щоб ви отримали саме той результат, який відображає ваш рівень володіння англійською. Результати іспиту IELTS стають відомими на 13 день після дати складання іспиту.

Результати іспиту IELTS онлайн

Ви зможете переглянути ваші результати онлайн о 00:00 (за Грінвічем) на 13-ий день після дати складання письмових частин іспиту. 

Ви не зможете дізнатися ваші результати за телефоном, факсом чи електронною поштою.

Дізнайтеся, що означають ваші результати іспиту IELTS.

Test Report Form (TRFs)

Ви зможете забрати ваш сертифікат (Test Report Form) у нашому київському офісі на 13-ий день після дати складання письмових частин іспиту. Якщо ви мешкаєте в іншому місті, ми надішлемо вам сертифікат.

Зверніть, будь ласка, увагу:

 • Ви отримаєте тільки один екземпляр сертифікату (Test Report Form), копії видаватися не будуть.
 • Ми можемо надсилати оригінальні копії сертифікату (максимум 5 копій) до різних установ (наприклад до університетів, імміграційних служб тощо). Якщо ви бажаєте скористатися такою послугою, будь ласка, надішліть нам електронного листа, вказавши повну назву установи і поштову адресу. Вкажіть, будь ласка, також і деталі складання іспиту: номер та назвв тестового центру, повне ім’я кандидата, дату іспиту та місце проведення іспиту (місто).
 • Додаткові оригінальні копії можуть бути надіслані тільки до певних установ (наприклад до університетів, імміграційних служб тощо) та тільки звичайною поштою.
 • Певні установи можуть переглядати бали кандидата через IELTS Test Report Form (TRF) Verification Service. Для цього їм необхідно знати номер вашого сертифіката (TRF).
 • Жодна установа не прийматиме фотокопії вашого сертифіката (TRF).
 • Як правило, установи не приймають сертифікати (TRF), яким більше, ніж два роки. У випадку, якщо ви засвідчите, що зберегли або покращили рівень англійської, вони зможуть прийняти ваш сертифікат.

Як зрозуміти свої бали

Результати іспиту IELTS стосуються будь-якого рівня володіння англійською мовою, цей іспит неможливо провалити. Ви отримаєте оцінку від 1 до 9 балів за кожну частину іспиту – Слухання, Читання, Письмо та Усну частину. Дізнайтеся більше про те, як розрахувати ваші бали за 9-бальною шкалою.

Ваші бали будуть зазначені у сертифікаті (Test Report Form).

Дізнайтеся, як бали за іспит IELTS розраховуються за шкалою оцінювання Ради Європи (CEFR).

Як оскаржити свій результат

В окремих випадках, якщо ви переконані, що вас оцінили неправильно, ви можете звернутися до нашої служби оскарження результатів та зробити запит для перегляду ваших результатів. Це потрібно зробити впродовж шести тижнів після дати складання іспиту. Ви можете обрати, які саме частини повинні бути переглянуті.

Ця послуга є платною, однак у разі зміни результатів, кошти за запит будуть повернені. Перегляд результатів може тривати до восьми тижнів.

Для того, щоб зробити запит для перегляду результатів, вам необхідно подати наступні документи:

 • Оригінал сертифікату (Test Report Form)
 • Заповнену та підписану заяву Enquiry on Results
 • Чек про оплату заявки
 • Копію українського паспорта – перші дві розгорнуті сторінки (або національний паспорт громадян інших країн)
 • Написану від руки заяву про повернення коштів українською мовою

Будь ласка, за детальною інформацією звертайтеся до нас.

Чи можу я перескладати іспит?

Ви можете складати іспит необмежену кількість разів. Однак, зверніть увагу, аби покращити ваш результат, вам необхідно готуватися. Дослідники з центру IELTS зазначають, що без подальшого вивчення англійської, малоймовірно, що ваші результати покращаться.