Ми розуміємо, наскільки важливими для вас є результати. Ми знаємо, що ви хочете отримати їх якнайшвидше, однак не менш важливим є те, щоб ви отримали саме той результат, який відображає ваш рівень володіння англійською. Результати іспиту IELTS стають відомими на 13 день після дати складання іспиту.

Результати іспиту IELTS онлайн

Ви зможете переглянути ваші результати онлайн о 00:00 (за Грінвічем) на 13-ий день після дати складання письмових частин іспиту. 

Ви не зможете дізнатися ваші результати за телефоном, факсом чи електронною поштою.

Дізнайтеся, що означають ваші результати іспиту IELTS.

Test Report Form (TRFs)

Ви зможете забрати ваш сертифікат (Test Report Form) у нашому київському офісі на 13-ий день після дати складання письмових частин іспиту. Якщо ви мешкаєте в іншому місті, ми надішлемо вам сертифікат.

Установи потребують оригінальних копій вашого сертифікату (Test Report Form). Ксерокопії можуть бути не зараховані.

Ми можемо надіслати оригінальні копії сертифікату (максимум 5 копій безкоштовно) до різних установ (наприклад, до університетів, імміграційних служб тощо) протягом 2-х років після здачі тесту. Якщо ви бажаєте скористатися такою послугою, будь ласка, заповніть online webform for additional TRFs після того як ви дізнаєтеся свої результати.

Прохання обов’язково вказувати повну поштову адресу закладу. Ця інформація дозволить нам перевірити, чи має організація доступ до IELTS Test Report Form (TRF) Verification Service, через яку установи можуть переглядати бали кандидата як тільки ми завантажимо їх в електронному вигляді. Для цього їм необхідно знати номер вашого сертифікату (Test Report Form Number). Якщо організація не має доступу до системи, ми надішлемо копію сертифікату «УкрПоштою» звичайним листом.

Якщо необхідно терміново доставити сертифікат за допомогою будь-якої кур’єрської служби, вам потрібно викликати кур’єра на адресу нашого офісу та попередньо оплатити послугу. Також прохання попередити нас про це завчасно електронним листом.

Додаткові копії надсилаються лише по вівторкам та п’ятницям.

NB Якщо потрібно надати результати тесту до українських університетів/організацій, вам необхідно надати також супровідний лист від установи із підтвердженням необхідності саме оригінальної копії, а не ксерокопії.

Як зрозуміти свої бали

Результати іспиту IELTS стосуються будь-якого рівня володіння англійською мовою, цей іспит неможливо провалити. Ви отримаєте оцінку від 1 до 9 балів за кожну частину іспиту – Слухання, Читання, Письмо та Усну частину. Дізнайтеся більше про те, як розрахувати ваші бали за 9-бальною шкалою.

Ваші бали будуть зазначені у сертифікаті (Test Report Form).

Дізнайтеся, як бали за іспит IELTS розраховуються за шкалою оцінювання Ради Європи (CEFR).

Як оскаржити свій результат

В окремих випадках, якщо ви переконані, що вас оцінили неправильно, ви можете звернутися до нашої служби оскарження результатів та зробити запит для перегляду ваших результатів. Це потрібно зробити впродовж шести тижнів після дати складання іспиту. Ви можете обрати, які саме частини повинні бути переглянуті.

Ця послуга є платною, однак у разі зміни результатів, кошти за запит будуть повернені. Перегляд результатів може тривати до восьми тижнів.

Для того, щоб зробити запит для перегляду результатів, вам необхідно подати наступні документи:

  • Оригінал сертифікату (Test Report Form)
  • Заповнену та підписану заяву Enquiry on Results
  • Чек про оплату заявки
  • Копію українського паспорта – перші дві розгорнуті сторінки (або національний паспорт громадян інших країн)
  • Написану від руки заяву про повернення коштів українською мовою

Будь ласка, за детальною інформацією звертайтеся до нас.

Чи можу я перескладати іспит?

Ви можете складати іспит необмежену кількість разів. Однак, зверніть увагу, аби покращити ваш результат, вам необхідно готуватися. Дослідники з центру IELTS зазначають, що без подальшого вивчення англійської, малоймовірно, що ваші результати покращаться.