Photo by Marcos García, © David Shrigley.

Ми встановлюємо зв’язки між британським сектором образотворчого мистецтва та українськими професіоналами, зосереджуючись насамперед на втіленні та підтримці сучасних арт-проектів. Основні напрямки нашої діяльності – це виставки, освітні програми, професійно-навчальні поїздки, а також поширення нашого багатого досвіду щодо логістики міжнародної роботи у сфері образотворчого мистецтва та музейної діяльності.

Серед головних надбань нашого глобального відділу образотворчого мистецтва – велика арт-колекція (Колекція Британської Ради); професійна бібліотека, що докладно висвітлює розвиток британського мистецтва у ХХ та ХХІ століттях; Британський павільйон на Венеціанській бієнале; сучасна Майстерня та команда фахівців у сфері образотворчого мистецтва, які виступають кураторами виставок для нашої глобальної мережі, а також наша практика консультування та оцінювання міжнародних інституцій і осіб, які бажають працювати у Великій Британії.

Ви можете дізнатися більше про нашу українську програму з образотворчого мистецтва через меню нижче. Про нашу глобальну програму з образотворчого мистецтва читайте тут.

У цьому розділі