Будь ласка, перегляньте найчастіші запитання щодо грантів.

1. Юридичні особи якої форми власності можуть брати участь у конкурсі?

У конкурсі можуть брати участь юридичні особи будь-якої форми власності, що мають право отримувати благодійну допомогу (у т. ч. міська рада, комунальне підприємство, ТОВ тощо). Проте бажаними формами власності є: громадське об’єднання (громадська організація чи громадська спілка), товариство з обмеженою відповідальністю, фізична особа-підприємець.

2. Як завантажити декілька супровідних документів до заявки, якщо система дозволяє завантажити лише один файл?

Щоб завантажити одразу декілька документів, збережіть їх як один архівний файл та завантажте його до заявки.

3. Якщо ми подаємо заявку на проект співпраці, чи потрібно нашому партнеру також заповнювати заявку?

Ні, заявку має заповнити один партнер, який буде адмініструвати грант та проект, який подається. Але в заявці необхідно буде також надати інформацію про другого партнера.

4. Чи може особа, молодша 18ти років, брати участь у програмі мобільності?

Ні. Особа, яка подається на програму мобільності, має досягти 18ти років на момент подання.

5. Я почав заповнення заявки, а потім повернувся до заповнення через декілька днів. Тепер система просить мене ввести пароль. Що

Нажаль, з технічних причин така проблема може виникати. У цьому випадку ви побачите зліва на екрані команду Request login details. Натисніть її. Після цього на електронну адресу ви отримаєте лист із трьома опціями: Register for this event, Change your registration, Visit the event website. Для продовження заповнення заявки виберіть опцію Change your registration.

 

Якщо після цього у вас все рівно виникатимуть труднощі, радимо розпочати процес заповнення заявки заново, використовуючи при цьому іншу електрону адресу.

6. Чи можна подати на програму мобільності декількох осіб (групу, колектив тощо)?

На програму мобільності кожна особа подається окремо. Від однієї організації може подаватися декілька заявок для окремих осіб.

 

Якщо вам необхідно організувати поїздку декількох людей (колективу, групи), ви можете оформити це в проект та подати на грант для проектів міжнародної співпраці.

7. Скільки проектних пропозицій може подати одна організація?

Організація може подати декілька проектних пропозицій на гранти проектів національної та міжнародної співпраці. 

8. Посилання на аплікаційну форму не відкривається. Що робити?

Іноді, через велике навантаження на систему, аплікаційні форми не відкриваються з першого разу. Ми намагаємося усунути цю проблему. Якщо форма не відкрилася, спробуйте перезаватажити сторінку або пройти за посилання форми декілька разів підряд. Якщо це не допомагає, спробуйте відкрити форму трохи пізніше.

9. Що означає пункт: “Кандидати повинні самі означити пропозицію мобільності.” (з рекомендацій до заповнення заявки на програму

Ви маєте самі визначити країну, формат події чи можливості, а також мету поїздки. Команда програми Culture Bridges не публікуватиме списки потенційних пропозицій чи можливостей.

10. Чи може проект, що подається на проекти співпраці, видавати субгранти?

Ні, субгранти не можуть видаватися з коштів, наданих програмою Culture Bridges.

11. Чи обов’язково проекти національної співраці повинні залучати парнерів із щонайменше двох несусідніх областей?

Так, це є обов’язковою умовою участі для проектів національної співпраці. Програма не робить жодних виключень за цим критерієм. Несусідні області - це такі, що не мають спільного кордону одна з одною.

12. Чи має проект міжнародної співпраці реалізовуватися виключно на території України?

Ні, проект міжнародної співпраці може реалізовуватися як на території України,  так і в країнах-членах ЄС.

13. Чи може проект, що подається на фінансування, починатися раніше 1 квітня?

Ні. Усі проекти, що подаються на першу хвилю фінансування, мають починатися не раніше 1 квітня 2018 року. Програма не робить жодних виключень за цим критерієм.

14. Чи потрібно надсилати будь-які документи звичайною поштою, чи вся заявка заповнюється онлайн?

Ні, аплікаційна форма заповнюється виключно онлайн, усі необхідні супровідні документи також підвантажуються до форми онлайн.

15. Якщо моя подорож перевищує зазначені програмою мобільності 4 тижні, чи можу я в такому разі подавати заявку для отримання гр

Так, ви можете подати заявку, але програма може покрити витрати на перебування лише впродовж максимум чотирьох тижнів. Усі наступні дні ви можете профінансувати самостійно.

16. Організації та особи з яких країн окрім України можуть подаватися на фінансування?

На фінансування мобільності та проектів міжнародної співпраці можуть подаватися як представники з України, так і представники з усіх країн-членів ЄС.

17. Чи можу я подати на участь у конкурсі проект, який триває декілька днів (наприклад, фестиваль), якщо в умовах зазначено, що

Процес підготовки та планування проекту враховується в його  тривалість. Тому, якщо планування, організація, реалізація проекту та активності по завершенню проекту сумарно тривають хоча б 3 місяці, ви можете подати такий проект.

18. Якщо у проекті беруть участь кілька партнерів, як здійснюється фінансовий менеджмент: грант отримає один із партнерів (грант

Заявку подає один головний партнер, який і отримає кошти та відповідатиме за адміністрування гранту та проекту. 

19. Чи має приймаюча сторона для програми мобільності бути організацією, чи це може бути окрема особа?

Приймаючою особою може бути лише організація.

20. Чи можу я заповнювати заявку із перервами, повертатися до неї за кілька днів від початку заповнення? Чи я маю одразу заповни

Так. Ви можете повертатися до заповнення заявки пізніше, використовуючи вашу електрону адресу, вказану на початку заповнення. Проте, іноді система може давати збій через велике навантаження, і просити надати пароль, якого ви не маєте.

Враховуючи можливі технічні труднощі, у будь якому випадку радимо зберігати у текстовому документі всі відповіді, які ви збираєтесь вказувати у заявці. У разі технічних проблем збережений текстовий документ дозволить швидко заповнити форму знову.

 

Якщо при повторному вході система питає ваш пароль, зліва на екрані ви побачите команду Request login details. Натисніть її. Після цього на електронну адресу ви отримаєте лист із трьома опціями: Register for this event, Change your registration, Visit the event website. Для продовження заповнення заявки виберіть опцію Change your registration. У поодиноких випадках навіть після цього система все ж не дозволить повернутись до заявки. В цьому разі вам доведеться заповнити заявку заново, використовуючи нову електрону адресу. 

21. Чи будуть ще відкриватися гранти Culture Bridges? Якщо так, то коли?

Так, гранти будуть відкриватися кожні три місяці для програми мобільності та кожні 6 місяців для проектів національної та міжнародної співпраці. Календар грантів на 2018 рік ви можете подивитися тут: http://www.britishcouncil.org.ua/culture-bridges/key-dates.