Наразі ми відновили тестування IELTS.  Поки карантинні обмеження все ще тривають, ми вимушені зменшили кількість людей під час однієї сесії. Проте, щоб надати можливість всім зареєстрованим скласти іспит, було відкрито додаткові дати тестування. Ми запевняємо,  що всі, чий іспит було перенесено, обов’язково отримають можливість скласти його.  Всі інструкції щодо дати іспиту, умов та вимог його складання буде надіслано на електронну пошту.  У разі виникнення будь-яких запитань стосовно вашого іспиту,  використовуєте електронну пошту info@britishcouncil.org.ua  як найефективніший метод зв’язку з нами.

Складання тесту проходитиме у повній відповідності з вимогами Кабінету Міністрів щодо протиепідемічних заходів у зв’язку з поширенням Covid-19.

Ви можете продовжити готуватись до тесту IELTS скориставшись нашими безкоштовними вебінарами IELTSкурсами підготовки до IELTS та багатьма іншими онлайн ресурсами.

Британська Рада в Україні пропонує IELTS Academic, IELTS General Training та спеціальний тест IELTS, який вимагає Візово-імміграційна служба Великої Британії (UKVI).

Ви можете зареєструватися на тест IELTS онлайн. Реєструючись у нас, ви можете бути впевнені, що ви будете складати тест в офіційному центрі тестування IELTS.

Посібник з реєстрації на тест IELTS

Тести, які ми пропонуємо:

Test type Fee (UAH) Book
IELTS Academic and General Training
(тест на папері)
4500 Зареєструватися
IELTS Academic and General Training
(комп'ютеризований тест)
4750 Зареєструватися
IELTS for UK Visas and Immigration (UKVI)
(Academic and General Training)
5600 Зареєструватися 
IELTS Life Skills (A1 and B1) 4550 Зареєструватися 

Щоб зареєструватися на тест вам потрібно:

  1. Впевніться в тому, що у вас під рукою є дійсний ідентифікаційний документ (національний або закордонний паспорт громадянина України або національний паспорт громадянина іншої країни). Під час реєстрації на тест вам потрібно буде завантажити його чітку фотокопію. Зауважте, що для реєстрації на тест кандидати віком до 18 років мають надати письмову згоду одного з батьків або опікуна.
  2. Завантажте та прочитайте Інформацію для кандидатів, яка містить важливі відомості про формат тесту, типи питань і результати тесту. Зауважте, що особам віком до 16 років не рекомендується проходити тест IELTS. 
  3. Сплатіть за тест. Ви можете сплатити за тест банківським переказом:

Товариство з обмеженою відповідальністю
БРИТАНСЬКА РАДА (УКРАЇНА)
Ідентифікаційний код ЄДРПОУ 38670929
ІПН 386709226565
IBAN:UA 943006140000026008500312414
МФО 300614 В ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК»

У розділі призначення платежу вкажіть таке: [IELTS / прізвище / місто / дата тесту].

Зверніть увагу, що обробка платежів може зайняти до 3 робочих днів. Як тільки ми отримаємо кошти, вам надійде підтвердження електронним листом. Ви також можете перевірити  інформацію про оплату на вашому порталі учасника протягом трьох робочих днів після оплати. Будь ласка, ознайомтеся з частими запитаннями про IELTS.

Підтвердження дати тесту IELTS:

  • Після завершення реєстрації ви отримаєте підтвердження з часом початку та адресою місця проведення тесту.
  • Тест на говоріння може бути призначено на той самий день, що й інші розділи тесту, або на інший день протягом 7-денного періоду перед або після дня основного тестування. Ви отримаєте остаточне підтвердження за 48 годин до іспиту.
  • Після реєстрації на тест ви також отримаєте автоматичного електронного листа з кодами доступу до безкоштовного онлайн курсу Road to IELTS.
  • Ви також отримаєте особистий довідковий номер IELTS для доступу до Порталу учасника тестування.

Умови IELTS

Прочитайте правила та умови складання IELTS з Британською Радою.