Study Tours for Creative Hub Managers

 

Креативні хаби відіграють важливу роль у розвитку екосистеми креативної економіки в Україні. Британська Рада у рамках нової програми ЄС House of Europe організовує дев’ять навчальних поїздок для менеджерів українських креативних хабів до різних європейських країн. Поїздки відбудуться впродовж 2019-2022 років.  

Завдяки навчальним поїздкам менеджери українських креативних хабів матимуть можливість заглибитись у процеси та специфіку роботи хабів (включаючи питання менеджменту, стратегічне планування, бізнес-моделювання, розвиток аудиторії та партнерств, політики стосовно хабів і т.д.) у країнах Європи.  

Кожна навчальна поїздка матиме свій фокус, однак спільними цілями всіх дев’яти навчальних поїдок будуть: 

  • підвищення спроможності українських креативних хабів та громад надавати покращені послуги, а також створення сприятливого простіру для зростання та підвищення сталості креативного бізнесу; 
  • розширення зв’язків, посилення співпраці та забезпечення можливості для нетворкінгу та формування нових партнерств між українськими та європейськими менеджерами креативних хабів; 
  • створення та посилення зв'язків між менеджерами хабів у Європі та Україні. 

Наприкінці кожної навчальної поїздки учасники дізнаються про різноманітні моделі та підходи до роботи креативних хабів у країнах Європи, матимуть можливість встановити зв’язки з іншими менеджерами креативних хабів та отримають практичні поради для застосування у власній роботі в Україні.  

Слідкуйте за оновленнями щодо розкладу навчальних поїздок та наявних наборів учасників у цьому розділі.  

Як стати учасником першої навчальної поїздки 

Перша навчальна поїздка до Великої Британії відбудеться з 2 по 7 лютого 2020 року. Навчальна поїздка організована у співпраці з британською агенцією підтримки розвитку креативних секторів Baltic Creative CIC

Впродовж п'яти днів учасники навчальної поїздки відвідають два динамічні міста Великої Британії із розвиненою інфраструктурою креативних хабів – Ліверпуль та Манчестер. Нині у цих двох містах відбувається бум розвитку креативних індустрій, зокрема в них розміщуються різноманітні кластери, сфокусовані на підтримку цифрових інновацій та підсилення мистецької і культурної сцени. Учасники поїздки відвідають профільні локації в обох містах, дізнаються більше про робочі моделі, а також зможуть встановити професійні контакти із британськими колегами. 

Основний фокус поїздки буде зосереджений на діяльності хабів у таких секторах:  дизайн, мода, візуальне мистецтво, діджитал та архітектура. 

Хто може подати заявку? 

Успішний кандидат має бути менеджером (на рівні прийняття рішень) існуючого креативного хабу або представляти організацію, що має на меті створення креативного хабу в Україні. Перевага під час відбору учасників надаватиметься менеджерам хабів, які реалізовують проєкти у таких секторах: дизайн, мода, візуальне мистецтво, діджитал та архітектура. 

Зверніть увагу на те, що робоча мова навчальної поїздки – англійська

Ми заохочуємо подаватись людей з інвалідністю. 

Умови 

За допомогою відкритого конкурсу ми оберемо вісім учасників навчальної поїздки. Дорогу, проживання та харчування під час поїздки покривають організатори.