Троє людей перевіряють щось на планшеті

Щоб зробити складання тесту IELTS приємним для вас досвідом, ми підготували перелік частих питань, які допоможуть у випадках неясності. Будь ласка, подивіться на відповіді нижче, і якщо все-таки виникнуть додаткові запитання, зв’яжіться з нами, і ми будемо раді допомогти.

Чи можу я зареєструватися та оплатити іспит IELTS в Україні?

Ми тимчасово призупинили реєстрацію та здачу тестів IELTS в наших тестових центрах Україні через військову агресію Росії, але якщо вам потрібно скласти тест IELTS Academic, тепер ви можете зробити це онлайн, вдома або в будь-якому приватному середовищі зі стабільним підключенням до Інтернету.

Чи плануєте ви відкривати нові екзаменаційні сесії?

Так, ми відновимо нашу діяльність в тестових центрах, коли це буде безпечно. А якщо вам потрібно скласти тест IELTS Academic, тепер ви можете зробити це онлайн, вдома або в будь-якому приватному середовищі зі стабільним підключенням до Інтернету

Чи можу я складати тест IELTS не в Україні?

Так ви можете зареєструватися та скласти тест у будь-якому тестовому центрі Британьскої Ради у більш ніж 100 країнах світу. Обрати країну для складання тесту та зареєструватися на тестування можна за посиланням https://takeielts.britishcouncil.org/take-ielts/book

Мій іспит IELTS скасували через російську військову агресію. Як я можу подати запит на повернення коштів?

Щоб подати запит на повернення коштів, виконайте, будь ласка, звичайну процедуру. Ви отримаєте повне повернення своєї оплати. Ми старанно працюємо, щоб відповісти на всі запити, але ситуація наразі надзвичайна, тому відповіді можуть надходити з деякими затримками.

Я не зміг отримати результати свого тесту поштою, як я можу їх отримати зараз?

Ми не можемо надати результати тесту по телефону, електронною поштою чи факсом з міркувань безпеки.

Якщо ви переїхали в іншу країну, ми можемо організувати отримання вами сертифікату IELTS у місцевому тестовому центрі. Будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою info@britishcouncil.org.ua, і ми пояснимо подальші кроки.

Якщо ви хочете, щоб ми надіслали ваші результати до університету чи організації, зв’яжіться з нами за адресою info@britishcouncil.org.ua, і ми пояснимо подальші кроки.