Ми зміцнюємо зв‘язки між Україною та Сполученим Королівством у сферах мистецтва, вивчення англійської мови, розбудови вищої освіти та суспільства. Ми надаємо українцям можливості здобути освіту англійською мовою задля професійного і особистого розвитку, а також проводимо іспити та тести для здобуття британських дипломів. 

Минулого (2016) року понад 110 тисяч людей долучилося до наших програм та заходів, а понад 2,8 млн – скористалося нашими цифровими джерелами, зокрема для вивчення англійської, та понад 5 мільйонів громадян долучилися до наших публікацій і теле- та радіопередач.

Наша мистецька програма націлена на ознайомлення українських шанувальників із сучасним британським мистецтвом та розвиток навичок діяльності у творчому секторі. Серед наших партнерів – Одеський міжнародний кінофестиваль, SheffieldFilmFestival у Великій Британії, ArtHouseTraffic, різноманітні креативні центри та митці по всій Україні. Наша щотижнева радіодобірка Наша програма святкування річниці Шекспіра залучила більш ніж 60,000 громадян в наші заходи та он-лайн промоції, ми підтримували обміни досвідом між українськими та британськими театрами та збагачували співробітництво у сфері візуального мистецтва.

У сфері викладання англійської мови ми співпрацюємо із Міністерством освіти та науки і постійно проводимо внутрішнє навчання для викладачів освітніх закладів: щороку ми проводимо тренінгові курси для 37 тисяч викладачів та в цьому році підтримали Рік англійської мови в Україні та залучили до цієї програми більші ніж 2,1 мільйонів українців. Протягом року через нашу Київську школу проходить близько 3 тисяч учнів, ми проводимо понад 13 тисяч іспитів та тестів.

У сфері вищої освіти ми налагоджуємо зв‘язки між Сполученим Королівством та Україною у таких галузях як зв‘язки між університетами і роботодавцями, а також інтернаціоналізації вищої освіти та забезпечення її якості; ми працюємо над розвитком університетського лідерства та допомагаємо студентам у їх програмах самоврядування. Ми залучили більш ніж 125 університетів України в наші освітні програми протягом року

У галузі суспільства ми працюємо із понад 68 партнерами в Україні для розвитку навичок активного громадянства та підтримуємо втілення понад 300 проектів суспільної дії в місцевих громадах, що вже залучили понад 100 тисяч українців.

У цьому розділі