Британська Рада – це міжнародна організація Сполученого Королівства, мета якої – розширення культурних відносин та розповсюдження освітніх можливостей. Ми встановлюємо дружній діалог та будуємо порозуміння між людьми у Великобританії та в інших країнах. Ми робимо це за допомогою позитивного внеску в Сполучене Королівство та в країни, із якими працюємо – змінюємо життя, створюючи можливості, вибудовуючи зв’язки та довіру.

Ми працюємо у більш ніж 100 країнах по всьому світу у сферах мистецтва і культури, англійської мови, освіти та громадянського суспільства. Минулого року ми особисто взаємодіяли із більш ніж 80 мільйонами людей, а також охопилио більш ніж 791 мільйон людей онлайн, через трансляції та публікації. 

Із 1934 року ми є британською благодійною організацією, що регулюється Королівською Хартією та державними органами Великобританії.

В Україні Британська Рада працює з 1992 року і має представництво у Києві. Щороку ми взаємодіємо з тисячами студентів, освітян, політичних діячів, дослідників та креативних підприємців в Україні.

У цьому розділі