Study in the UK, Boarding Schools UA-YP

Щороку тисячі учнів з усього світу відвідують більш ніж 500 шкіл-пансіонів у Британії. Вони приїздять за навчанням найвищої якості та в найкращих умовах: класи невеликого розміру і додаткові позакласні заходи.

Для багатьох учнів це стає пригодою на все життя, а згодом найкраща освіта надає їм істотну перевагу в дорослому житті.

Що таке школа-пансіон? 

Школа-пансіон - це школа з резиденцією, де більша частина учнів або всі вони живуть і навчаються протягом шкільної чверті. Помешкання учням надається зазвичай на території школи, а вдень вони відвідують уроки в класі.

У пансіоні живуть майже всі учні, хоча в деяких школах також є денні учні, що повертаються додому наприкінці кожного дня.
  
У Британії є два типи шкіл-пансіонів: державні та незалежні.

У державні школи-пансіони приймають лише дітей, які є громадянами Британії і мають повноправний паспорт Об`єднаного Королівства, а також громадян інших країн Європейського Союзу, і тих, хто має право проживання у Об`єднаному Королівстві.

Навчання там гарне, так само як і пастирський догляд. Ви сплачуєте вартість пансіону і позакласних занять, а держава сплачує вартість освіти.
 
Незалежні школи-пансіони (які в Британії називають також "публічними школами", а в інших країнах називають "приватними") надають освіту найвищої якості, зручні можливості для проживання і неперевершений досвід навчання для своїх учнів.

Багато шкіл пропонують варіант денного відвідування. Вік учнів - від 7 до 18 років. Одні школи охоплюють усі вікові групи, а інші спеціалізуються на більш вузьких, наприклад 7-13 чи 11-18.