Онлайн-уроки наживо | Персоналізовані навчальні плани | Кваліфіковані викладачі | Підписатися сьогодні

Персоналізуйте своє навчання, виберіть розклад занять та навчайтеся з викладачами та студентами Британської Ради з усього світу. English Online розроблений для покращення ваших навичок володіння англійською мовою.

  • Персоналізуйте своє навчання та поставте навчальні цілі.
  • Сформуйте розклад занять самостійно та відстежуйте свій прогрес за допомогою нашої навчальної онлайн платформи міжнародного рівня.
  • Підтримуйте зв’язок та спілкуйтеся із глобальною спільнотою кваліфікованих викладачів і студентів Британської Ради на 55-хвилинних інтерактивних онлайн уроках.
  • Отримайте сертифікат про проходження курсів англійської в Британській Раді.

Почніть навчання з 7-денної безкоштовної пробної версії

Сформуйте гнучкий графік навчання, що відповідає вашому бюджету та стилю життя. Виберіть навчальний пакет і розпочніть сьогодні.

Срібний Золотий Платиновий
5 занять на місяць 10 занять на місяць 15 занять на місяць
55-хвилинні онлайн-заняття 55-хвилинні онлайн-заняття 55-хвилинні онлайн-заняття
100% онлайнове навчання 100% онлайнове навчання 100% онлайнове навчання
Зареєструватися сьогодні Зареєструватися сьогодні на безкоштовну пробну версію Зареєструватися сьогодні на безкоштовну пробну версію

Чого ви навчитеся на онлайн-курсі

На курсі English Online ви зможете ставити собі навчальні цілі та вибирати уроки, що вас найбільше цікавлять з великого переліку тем: від англійської для роботи до англійської для повсякденного спілкування. Курси допоможуть вам покращити знання з граматики, вимову, розмовні та інші навички.

Навчайтеся на нашій інтерактивній платформі та долучайтеся до уроків для 10 студентів в зручний для вас час. Відстежуйте свій прогрес за допомогою тестів та оцінок, та отримуйте зворотний зв’язок від вашого викладача.

Наші курси найкраще підходять для студентів, що володіють англійською на рівні Pre-intermediate або вище. Якщо ви не впевнені у своєму поточному рівні володіння мовою, не хвилюйтеся, адже ви можете пройти безкоштовне тестування на платформі English Online.