25 вересня в м. Вінниця пройшов форум "Включення людей з інвалідністю в процеси реформ", де директор Британської Ради в Україні Саймон Вільямс та заступник директора Британської Ради в Україні Наталія Василюк нагородили переможців конкурсу для журналістів з висвітлення питань інвалідності в засобах масової інформації.

Конкурс проводився Вінницькою громадською організацією «Гармонія» в рамках проекту IDEAS (Inclusive Decisions for Equal and Accountable Society), що виконується Британською Радою спільно з Національною Асамблеєю інвалідів України і фінансується Європейським Союзом, спрямований на захист прав людей з інвалідністю і включення людей з інвалідністю у процеси прийняття рішень як на місцевому, так і на національному рівні. В конкурсі взяли участь представники друкованих та електронних ЗМІ, радіо - та телекомпаній.

Переможцем конкурсу стала Олеся Шуткевич, кореспондент  "Вінницької газети". Олеся отримала в подарунок від Британської Ради в Україні планшет Samsung. 2-ге місце посіла Інна Козовіта, кореспондент Гайсинської районної газети «Трибуна праці», а 3-є місце - Юрій Прокопенко, Вінницький поет, публіцист та блогер.

Роботи переможців конкурсу відображають позитивні зміни для людей з інвалідністю, написані з використанням правильної термінології та фото - чи відеоматеріалів, висвітлюють успішний досвід у сфері інвалідності, створюють позитивний імідж людей з інвалідністю та є актуальними для місцевої громади.

Журі конкурсу складалось з представників Британської Ради, Національної Асамблеї Інвалідів України та експертів проекту.