На шляху до пілотування нової програми зметодики навчання англійської мови.

Спільний проект Міністерства освіти і науки України та Британської Ради в Україні «Шкільний учитель нового покоління» (керівник проекту – Вікторія Іваніщева, консультанти – Род Болайто, Велика Британія, та Олександр Шаленко, Україна) набирає нових обертів.

 Згідно з наказом МОН України № 871 від 12.08.2015 року «Про проведення педагогічного експерименту щодо методичної підготовки майбутніх учителів англійської мови» пілотування інноваційної програми з методики навчання англійської мови  розпочнеться з 1 вересня 2016 року в університетах-учасниках проекту.

Черговий семінар-зустріч членів робочої групи проекту відбувся у період з 27 листопадапо 2 грудня 2015 року. Метою зустрічі була апробація навчальних матеріалів, розроблених до нової програми. Семінар проходив у формі тренінгів, спрямованих на  підготовку викладачів-тренерів і подальше вдосконалення програмних документів. Конструктивні рекомендації консультантів, керівника проекту та авторського колективу програми будуть враховані під час підготовки і проведення Школи професійної майстерності для викладачів англійської мови з університетів, які беруть участь у педагогічному експерименті.  Захід відбудеться з 16 по 22 січня 2016 року  у  м. Львів.