Ми за рівність, розмаїття культур та інклюзивність

Британська Рада прагне усунути будь-які перешкоди для вільного спілкування в нашій організації та створити інклюзивне й відкрите для всіх середовище для викладання та навчання. Ми прагнемо впровадити розмаїття культурного сприйняття, побороти расизм і всі форми дискримінації та зробити рівність головною засадою роботи організації.

Ми підтримуємо інклюзивну культуру в організації і прагнемо надавати нашим колегам, учням і всім співробітникам можливість реалізувати свій потенціал — незалежно від їхнього віку, наявності обмежених можливостей, статі, релігії, переконань, раси, етнічної приналежності, культури та сексуальної орієнтації.

Розмаїття культур у наших педагогічних командах

По всьому світу навчальні центри Британської Ради прагнуть формувати різноманітну викладацьку команду. Ми запрошуємо викладачів різного походження, різних ідентичностей та національностей, різної етнічної приналежності та релігії. Викладачі Британської Ради володіють відмінним рівнем англійської, і їх об’єднує спільна мета: навчити наших учнів найвищим стандартам англійської мови та її викладання.

Розмаїття культур, інклюзивність і рівні можливості для наших учнів

Ми знаємо, що в наших учнів цілий спектр різноманітних потреб. Ефективна робота в напрямку культурного розмаїття є важливою частиною діяльності Британської Ради, а це зумовлює позитивне реагування на різноманітні потреби кожного учня. Ми твердо знаємо: всі учні заслуговують на якісне навчання англійської мови, де досягнення кожного учня є надзвичайно важливим.

Ми впроваджуємо рівність, розмаїття культур та інклюзивність

Як міжнародна організація у сфері культурного розвитку ми маємо унікальні можливості для об’єднання людей, формування міжнародних зв’язків та обміну ідеями в безпечному, надійному та привітному навчальному середовищі. Наша діяльність спрямована на побудову значущих, тривалих і цінних стосунків між різними культурами. Ми твердо виступаємо проти будь-якої дискримінації та расизму щодо всіх, з ким ми працюємо, включаючи наших колег та учнів.

Ми віддано підтримуємо рівність, розмаїття культур та інклюзивність. Ми боремося з дискримінацією та націлені на справедливе ставлення до всіх і кожного.