Хто: радіоведуча, продюсерка української версії радіошоу The Selector, співзасновниця Радіо Аристократи та музичної премії (A) PRIZE

Співпраця з Британською Радою в Україні: продюсування The Selector (з 2011 року), програмна та медіа-підтримка The Selector Pro, медіа-висвітлення проектів Британської Ради

 «Робота над The Selector завжди тримає у гарній формі мої знання про нову музику, нові тенденції у поп-культурі. За сім років роботи над шоу мені пощастило почути не одну лайв-сесію, де потенційно вибухові музиканти робили свої перші кроки. Мати справу з Британською Радою, окрім іншого, значить мати приємне коло спілкування: її команда — чудові, обізнані, ефективні люди. Вони надихають!»

Валерія відзначає досвід і натхнення від спілкування у студії «Аристократів» таких спікерів із Великої Британії, як артисти Ghostpoet, The Slaves, Ray BLK, Holy Esque, письменник і журналіст Стюарт Маконі та директор Бірмінгемського літературного фестивалю Джонатан Девідсон, драматургиня Ліз П’ю та інші. «Ми щасливі відвідувати вечірки The Selector Live– їхній урбан дух зашкалює».

За посередництва Британської Ради команда «Радіо Аристократи» має можливість консультуватися щодо власного проекту – музичної премії (A) PRIZE — із такими експертами, як Джон Рострон, співзасновник Валлійської музичної премії (Welsh Music Prize).

 «Моє позитивне ставлення до Великобританії, як одного з найбільш розвинених ринків культурних індустрій, стає дедалі більш глибоким. Команда Студії «Аристократів» серйозно налаштована й надалі співпрацювати, переймати досвід і ділитися своїм — адже це найкращий спосіб впливати на події, розкривати власний потенціал і робити скромний внесок у позитивний напрямок розвитку суспільства в цілому».