Співпраця з Британською Радою: навчання на мовних курсах, координування програми «Англійська для патрульної поліції»

Заступник начальника Управління патрульної поліції міста Києва Дмитро Євдокимов з Британською Радою – вже понад десятиріччя, ще з вивчення англійської в студентські роки як на загальних, так і на спеціалізованих курсах англійської для юристів. «Це навчання значно підвищило рівень мого володіння англійською мовою та було надзвичайно корисним і пізнавальним. Водночас, працюючи в Національній поліції, я здійснюю координацію співпраці з Британською Радою в проекті з вивчення англійської мови для патрульних поліцейських міста Києва».

Така співпраця, за його словами, є надзвичайно ефективним способом не лише вивчення англійської мови, але й отримання певного менеджерського досвіду з організації навчального процесу, співпраці з викладачами, правильного розподілу матеріально-технічних ресурсів тощо.

Курс англійської мови, який з осені 2016 року проводить Британська Рада для патрульних поліцейських міста Києва за сприяння Посольства США в Україні, є найвдалішим проектом з розповсюдження англійської мови серед публічних службовців в Україні, впевнений Євдокимов. «Зокрема, він охоплює майже 600 працівників поліції, які протягом року у вільний від роботи час у різних за рівнем складності групах вивчають живу англійську мову за найвищими стандартами Британської Ради. Результатом такого навчання є не лише виключно схвальні відгуки слухачів курсів (і їхнє щире бажання продовжувати навчання), але й значне підвищення якості роботи поліції та її сервісної складової зокрема. Адже зараз майже кожен патрульний поліцейський Києва може спокійно на базовому рівні спілкуватись англійською з іноземцями, що робить нас ближчими до нашої європейської сім`ї».