SEE into the Future conference in Istanbul image, women drawing something on the blackboard
SEE into the Future conference in Istanbul image, women drawing something on the blackboard

Оскільки рівень безробіття серед молоді у деяких країнах сягає 60%, державні політики, освітяни, бізнес-лідери у всій Європі намагаються знайти рішення, які допоможуть забезпечити надійне економічне майбутнє.  

Саме тому Британська Рада організовує конференцію SEE into the Future, у якій візьмуть участь лідери центральних та місцевих органів влади, бізнесу та освіти, які розглянуть питання професійних навичок, підприємництва та зайнятості молоді. Особлива увага буде приділятися Південно-Східній Європі та Центральній Азії.

Конференція відбудеться у Стамбулі 13 -14 лютого 2014 року; реєстрація для участі у конференції розпочнеться незабаром.

Візьміть участь у конференції та дізнайтеся думки експертів з питань зайнятості, соціальної інтеграції та професійних навичок, які представляють такі організації як Європейська Комісія, Організація Економічного Співробітництва та Розвитку та уряди своїх країн щодо цих актуальних питань. Під час конференції у вас буде шанс дізнатися про заходи, що вживають сусідні країни для вирішення проблем зайнятості молоді, а також обговорити з лідерами у сферах державної влади, бізнесу та освіти, які професійні навички необхідні для сфер сучасної економіки.

Завдяки нашим партнерам та враховуючи наші зобов’язання дотримуватись ефективної політики у сферах працевлаштування, професійних навичок та підприємництва шляхом проведення міжнародних дискусій та дебатів, ми маємо чудову пропозицію для бажаючих взяти участь у конференції - вартість участі у конференції скаладає всього 100 фунтів стерлінгів. Ця прекрасна пропозиція передбачає участь у всіх сесіях конференції, перерви на каву та обіди під час двох днів конференції.

Заплануйте свою участь вже сьогодні та долучайтесь  до дискусії у Твіттері, використовуючи хештег #SeeIntoTheFuture. Більш детальна інформація про конференцію та умови реєстрації з’явиться зовсім скоро.