Our work in society, IDEAS, UA-YP

Британська Рада організовує національний семінар у Києві 12-13 грудня, присвячений посиленню участі людей з інвалідністю у прийнятті рішень, у партнерстві з міністерствами, місцевими органами влади та Верховною Радою України

Цей захід, що проводиться за участі представників Міністерства соціальної політики та Міністерства освіти і науки, Верховної Ради та місцевих органів влади у Вінниці та Києві, є частиною проекту, що фінансується Європейським Союзом, і має назву «Інклюзивні рішення для рівноправного та відповідального суспільства» (IDEAS).
Проект, що виконується у шести країнах під керівництвом Британської Ради, спрямований на практичні дії зі впровадження ширшого доступу та залучення людей з інвалідністю у прийняття рішень. Партнером проекту в Україні є Національна Асамблея інвалідів України.

Як повідомив Мартін Даул, директор Британської Ради в Україні: «Британська Рада активно підтримує розширення доступу і посилення участі у житті суспільства для людей з інвалідністю.  Вдосконалення їх залучення в процеси прийняття рішень є важливим кроком в забезпеченні їх прав на рівноправну участь у суспільстві».
Цей семінар проводиться після навчального візиту до Великої Британії, метою якого було побачити участь людей з інвалідністю у суспільстві на практиці.

За словами Ірини Сухініної, менеджера проекту Британської Ради в Україні: «Ми сподіваємось, що в результаті цього трирічного проекту набагато більше людей не лише в органах влади, але і ширше у суспільстві зрозуміють необхідність включення людей з інвалідністю в соціальне життя, роблячи суспільство більш рівноправним та комфортним для всіх. Будь ласка, слідкуйте за нами у цьому проекті, щоб побачити, як подальші проектні заходи підтримуватимуть країни-учасниці на їх шляху до більш розвиненого суспільства».  

Дивіться також

Зовнішні посилання