Британська Рада в Україні пропонує українським радіостанціям транслювати британське радіо шоу The Selector на FM діапазоні.

The Selector – це щотижнева радіопрограма, що пропонує компіляцію нової популярної британської музики, ексклюзивні інтерв’ю з виконавцями, живі сесії, студійні записи та авторські мікси.   Ознайомитись з програмами можна за посиланням -  https://www.mixcloud.com/SelectorRadio. Програма продюсується командою британської незалежної агенції Folded Wing (Лондон).

У 2005 році шоу було визнано кращою щотижневою радіопрограмою Великої Британії та відзначене престижною золотою нагородою Sony Radio Academy Awards. Програма The Selector також здобула нагороди Mixcloud Awards, BT Digital Music Awards і New York Festivals Awards і відзначена як найкраще радіошоу в Швейцарії та Угорщині на профільних медіа-фестивалях. У програми більше чотирьох мільйонів фанатів із 40 країн світу.  В Україні The Selector виходив з 2011 по 2016 в ефірі «ProstoРадіо» (Київ, Дніпропетровськ, Житомир), а з 2015 в онлайн форматі на радіо «Аристократи».  

Радіостанція/ї, що зацікавиться розміщенням The Selector у своєму ефірі, має можливість:

використовувати увесь контент або компілювати своє власне шоу, використовуючи окремі блоки;

транслювати програму без змін англійською або створювати власне шоу українською.

Щотижнева програма складається з блоків:

  • Готова програма англійською з ведучою DJ Goldierocks;
  • Окремо музичні треки в mp3 WAV;
  • Розшифровка програми англійською;
  • Короткі текстові підводки про музикантів;
  • Розшифровки інтерв'ю;
  • Фотобанер для кожної конкретної програми;
  • Окремий аудіозапис живих сесій та інтерв'ю;

Також радіодіджей має постійний доступ до аудіооформлення програми, аудіологів, що дозволяють створювати власний запис в айдентиці TheSelector.

Свіжий матеріал викладається щоп’ятниці на ftp. 

Для виявлення вашого інтересу та обговорення умов контракту, будь ласка надішліть свою заявку керівниці мистецьких програми Британської Ради Анні Бубновій на скриньку Anna.Bubnova@britishcouncil.org.ua

Заявка довільної форми повинна містити коротку інформацію про радіокомпанію, охоплення аудиторії, та короткий опис формату виходу The Selector на вашій станції.  Заявки приймаються до 13 березня 2017.

За більш детальною інформацією до Анни Бубнової за телефоном  044 490 56 00