Дмитро Булатов у Британській Раді

Нещодавно до Британської Ради завітав Міністр молоді, сім’ї та спорту Дмитро Булатов. У рамках візиту ми провело невелику екскурсію нашим Навчальним центром, розповіли про нещодавні заходи у сферах освіти та культури, а також поділилися планами на майбутнє. Зокрема, у ході зустрічі було погоджено, що восени цього року Британська Рада разом із міністерством запустить новий важливий проект «Активні громадяни». Його мета – співпраця з українською молоддю та проведення низки тренінгів та майстер-класів, присвячених тому, як взаємодіяти з громадою, вести міжкультурний діалог у суспільстві, вирішувати конфлікти та виховувати майбутніх лідерів. 

Нагадаємо, що Британська Рада активно працює у сфері розвитку суспільства та допомагає громадянам та установам розвивати більш відкритий та стабільний світ без кордонів, вирішуючи питання громад та глобальні виклики. Проект «Активні громадяни» функціонує вже протягом багатьох років та сприяє зміцненню громадянського суспільства в Україні.

Міністр Булатов зазначив: «Для нас дуже важливе таке співробітництво, адже подібні програми - це, передусім, навчання та підтримка молодих лідерів. Я щиро дякую керівництву Британської Ради за цю ініціативу. Досвід цієї організації у залученні молоді до активного громадського життя є дуже цінним зараз».