Активним Громадянам 10 років! 

У світі проект “Активні Громадяни” стартував у 2009 році та реалізується більше ніж у 68 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії, Північної та Південної Америки. Цього року ми відзначаємо 10-ту річницю реалізації проекту! За цей час було започатковано більше 9300 проектів соціальної дії по всьому світу.

Проект відзначає 5 років в Україні 

В Україні програма “Активні Громадяни” працює з 2014 року і за цей час реалізовано понад 1050 проектів соціальної дії. Ці проекти охоплюють теми розвитку громад, інклюзії, безпеки, мистецтва, неформальної освіти, міжкультурних та діалогових ініціатив тощо. Ми запросили авторів проектів розповісти історії своїх проектів! 

Конкурс проходив у три етапи: 

  • 1 етап - технічний відбір заявок експертами 
  • 2 етап - публічне онлайн-голосування і вибір 10 проектів-фіналістів 
  • Фінал - презентація 10 найкращих проектів на Фестивалі Активних Громад 20-23 червня у Волинській області та змагання на отримання додаткового фінансування у розмірі 30 000 грн.  

Це історії успіху, що надихають інших! 

Тренінг "Активні Громадяни" у Білозерці.  ©

Олег Марчук.

Які проекти взяли участь у конкурсі?

Участь у конкурсі взяли більше 30 проектів соціальної дії, кожен з яких демонструє позитивний вплив на соціальні зміни у громадах, сприяє налагодженню міжкультурного діалогу, залучає до участі різноманітні соціальні групи, є сталою ініціативою та сприяє досягненню цілей сталого розвитку. Детальніше про ці проекти можна почитати тут.

В рамках онлайн-голосування конкурсу було відібрано 10 найкращих проектів. Представники команд-переможців взяли участь у Фестивалі Активних громадян 20 - 23 червня у Волинській області, де отримали цінні призи та позмагались за додаткове фінансування своїх проектів. В результаті було обрано двоє переможців:

  1. "Маяк" - партисипативний простір на Пруті. (переможець фінального пітчингу)
  2. Сімейний Мега-майданчик для відпочинку у Брилівці. (переможець онлайн-голосування)