©

alfajazzfest.com

Date
П'ятниця 26 Червень 2015 - 00:00 до Неділя 28 Червень 2015 - 00:00
Місце проведення
Львів - ПЛОЩА РИНОК, СЦЕНА БІЛЯ ПАЛАЦУ ПОТОЦЬКИХ, ПАРК КУЛЬТУРИ Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

Alfa Jazz Fest - міжнародний open-air джазовий фестиваль, який вже вп'яте проходитиме у Львові. На трьох сценах фестивалю відбудуться концерти за участі більш ніж ста музикантів. Щороку фестиваль відвідують понад 40 000 глядачів.

Британська Рада у рамках Alfa Jazz Fest 2015 представляє виступи трьох британських джаз виконавців:

26 червня о 18:00 на Площі Ринок виступатиме Yazz Ahmed Quartet (Великобританія). Яз Ахмед - молода зірка британської джазової сцени, грає на трубі та флюгельгорні. У 2011 році вона випустила свій перший альбом, наразі готується до запису другої платівки. Музикант активно бере участь у міжнародних музичних обмінах, а також нещодавно отримала творчу стипендію в межах програми Birmingham Jazzlines. Яз не обмежується суто джазовою сферою і має досвід співпраці з такими гуртами та музикантами, як Radiohead, Lee ‘Scratch’ Perry, The Manic Street Preachers, Twiggy та іншими.

27 червня о 14:00 на сцені біля палацу Потоцьких виступить британський композитор та майстер кларнету Arun Ghosh. Джазмен з азійським корінням є постійним музикантом Театру Олбані в Лондоні, а також резидентом Southbank’s Alchemy Festival. У своїй творчості Арун поєднує класичний джаз з хіп-хопом, народною індійською музикою, роком та авангардом.

28 червня о 14:00 на сцені біля палацу Потоцьких виступатиме джаз-бенд Empirical. Заснований у 2007 році, гурт вже випустив три повноцінні альбоми, став лауреатом премії MOBO awards за кращий джазовий виступ, отримав звання кращого гурту за версією Parliamentary Jazz Awards, став переможцем Европейського джазового конкурсу та премії імені Пітера Віттінгхема.

Традиційно вхід на міські сцени – на Площі Ринок та біля Палацу Потоцьких – вільний. Головна сцена Alfa Jazz Fest в парку культури ім. Б.Хмельницького пропонує слухачам 2 опції: партер (вхід за квитками) та безкоштовний перегляд концерту на великому екрані у пікніковій зоні парку.

Окрім концертів, гостей Alfa Jazz Fest 2014 чекатиме насичена програма розваг, майстер-класи зірок джазу та джем-сейшни музикантів.