Гранти на підтримку рівності, різноманіття та інклюзивності (EDI) в рамках мистецької програми

Британська Рада в рамках своєї мистецької програми підтримає боротьбу українського культурного сектору за рівність, різноманіття та інклюзивність (англійською Equality, Diversity and Inclusion, або EDI).  Британська Рада вважає своїм обов’язком допомагати у створенні умов в суспільстві, які підтримують та високо цінують розмаїття та посилюють почуття гідності. Ми переконані, що мистецтво та креативні індустрії можуть стати взірцем для суспільства в його русі до толерантності та захисту різноманіття. По-справжньому креативні громади покладаються на рівність та свободу слова і високо цінують різноманіття – джерело інновацій.

Ми пропонуємо гранти до £3,000 для місцевих ініціатив, що прагнуть підтримати  цінності рівності, різноманіття та інклюзивності у партнерстві з британською культурною організацією або фестивалем.  Ця співпраця може набувати різних форм (наприклад, залучення британських експертів для майстер-класів чи семінарів; британський контент: фільми або постановки в рамках фестивалю тощо).

Хто? Будь-яка організація (з культурного сектору або ні), що працює над проектом (фестиваль, серія тренінгів, програма обміну абощо), пов’язаного з однією з шести категорій рівності, різноманіття та інклюзивності:

  • Вік: діти та люди похилого віку
  • Гендер: права жінок
  • Сексуальна орієнтація: права лесбійок, геїв, бісексуалів та/або транссексуалів
  • Інвалідність: психічні та/або фізичні порушення
  • Расова та етнічна приналежність: права національних меншин
  • Релігія

Переможцями конкурсу EDI Awards стали незалежний театральний проект «Осінь на Плутоні» львівського інтерактивного екотеатру  «Вітер Змін» та Платформа сучасного танцю разом з міжнародним фестивалем сучасного танцтеатру Zelyonka Fest.

«Вітер змін» створить виставу на основі взаємодії з мешканцями геріатричного пансіонату. А міжнародний фестиваль сучасного танцю Zelyonka Fest восени проведе триденну лабораторію від Сandoco Dance Company для змішаної групи танцівників, запросивши для участі в ній як професіоналів сучасного танцю, так і людей з обмеженими фізичними можливостями.