В тіні вічної краси / Behind The Beautiful Forevers

П’єса Девіда Хеа за книгою Кетрін Бу

Великобританія 2015, 160 хв.
Постановка Королівського Національного театру
Режисер: Руфус Норріс
Композитор Пол Ардітті
Художник Катріна Ліндсі
У ролях: Міра Сіал, Шейн Заза, Хіран Абейсекера, Ассад Заман, Стефані Стріт, Анжана Васан

Лауреат Пулітцерівської премії Кетрін Бо провела три роки у Аннаваді (квартал індійського міста Мумбаї), записуючи все, що відбувалося в житті місцевого населення. Девід Хеа перетворив її книгу, яка отримала національну книжкову премію в номінації «Нон-фікшн», у пристрасну п'єсу епічного масштабу.

Індія переживає небувалий економічний підйом, але за розкішними готелями, які оточують аеропорт Мумбаї, розрослися стихійні нетрі, населені людьми з власними планами і амбіціями. Зеруніса та її син Абдул хочуть здати на переробку стільки сміття, щоб отриманих грошей вистачило на власний будинок. 12-річний Суніл, який відрізняється чахлою статурою, мріє з'їсти стільки, що можна буде стати таким же великим, як місцевий злодій Калу. Аша виношує план викрасти кошти урядової субсидії, спрямованої на боротьбу з убогістю, і стати «леді першого класу», в той час як її дочка Маню прагне стати першою дівчиною-випускницею, яка вийшла з нетрів.

Але їхнім планам і афер не судилося збутися - глобальна криза ставить під удар прибутковість обміну сміттям, а дехто з жителів нетрів ось-ось принесе звістку, яка буквально розірве район на частини.

National Theatre: В тіні вічної краси - Найближчі вистави

12 травня, вт Кінотеатр "Київ" 19:00