Від David Loeffen

30 Травень 2024 - 14:09

Міжнародні Літні інтенсивні курси Британської Ради — це захопливий, унікальний та цікавий досвід для всіх. Ці курси дають студентам можливість зустрітися та поспілкуватися з іншими студентами з різних країн. Таким чином студенти знайомляться з різноманітними мовними особливостями, що допомагає розвивати їхні навички аудіювання. Звичне слово або фраза можуть мати вкрай різні значення в різних культурах. Отже кожен студент може поглибити свої знання у сфері розмаїття та культурного взаєморозуміння у веселій і приємній атмосфері.

Міжнародний літній інтенсив — це короткострокова програма повного занурення. Заняття проводяться щодня протягом двох тижнів. Розклад допомагає закріпити вивчені уроки й навички шляхом їх швидкого застосування, що, в свою чергу, також покращує запам'ятовування. Інтенсивні уроки в поєднанні зі звичайними уроками протягом року (кожен з методів має свої переваги) забезпечують більш ефективний навчальний процес.

Деякі з моїх студентів розповідали, що завдяки Міжнародним Літнім інтенсивним курсам вони потоваришували з людьми з інших країн, а декотрі з них спілкуються регулярно навіть через два роки.

Підіб'ємо підсумки: Міжнародний Літній інтенсив надає нашим студентам такі можливості, які просто недоступні в інший спосіб. Обізнаність щодо культурного багатства та розмаїття, прийняття один одного, покращення навичок аудіювання різних акцентів й здобуття знань про інші країни — це лише декілька переваг Міжнародного Літнього інтенсиву, які виходять далеко за межі класної кімнати.