Date
Четвер 20 листопада 2014 -
19:00 до 23:59
Місце проведення
Кінотеатр “Київ”

20 листопада 2014 о 19:00 відбудеться церемонія закриття фестивалю “Нове британське кіно 2014”, яка цього року приурочено Всесвітньому дню дитини та святкуванню 25-річчя підписання Конвенції ООН про права дитини.

Другий рік поспіль ЮНІСЕФ стає соціальним партнером фестивалю “Нове британське кіно”, щоб привернути увагу молоді до тих проблем, з якими стикаються українські діти; наголосити на тому, що права дітей є невід’ємними від прав людини; закликати не бути сторонніми спостерігачами, а активно допомагати, де можливо.

Цього вечора вперше на великому екрані будуть показані десять однохвилинних фільмів “One Minutes Jr”, що були зняті дітьми-переселенцями з Криму, Донецької та Луганської областей у липні 2014 року за підтрики ЮНІСЕФ. У своїх роботах маленькі режисери поділились своїми переживаннями, страхами, очікуваннями та надіями на краще та стали голосом усіх дітей, які були переміщені або залишаються у зоні конфлікту.

Фільмом-закриття стане документальна стрічка британського режисера Марка Казінса – “Про дітей та про кіно”. Автор використав 53 фільми, знятих у 25 країнах, та створив своєрідний альманах із найбільш цікавих та знакових кадрів світового кінематографу за участю дітей.

Придбати квитки можна тут.

Tag icon
мистецтво