Photo: Chris Davis / Specular
Date
Неділя 24 квітня 2016 - 19:00 до Вівторок 26 квітня 2016 - 23:59
Місце проведення
Kyiv, Kharkiv

24 та 25 квітня 2016 року у просторі «Плівка» культурного кластеру Довженко-Центр відбудуться покази постановок британських хореографів Igor&Moreno та Ентоні Ло-Гідеса у рамках міжнародного фестивалю сучасного танцювального театру Zelyonka Fest 1.6 за підтримки Британської Ради в Україні.

У неділю, 24 квітня, о 19:00 відбудеться показ вистави Idiot-Syncrasy авторства Ігора Ужелая та Морено Соліаса – об’єднання Igor&Moreno. Постановку номінували на національну британську премію Dance Awards 2015, премію Total Theatre Awards 2015, а також відібрали для показу в рамках British Council Showcase 2015.

Ігор Ужелай та Морено Соліас гармонійно поєднали мінімалізм зовнішніх елементів із фольклорними традиціями Сардинії та Країни Басків. Вони співають, балансують, стрибають і синхронно рухаються, щоб звернути увагу на те, що має кожна людина – тіло та голос. Видання The Public Reviews назвало виставу дослідженням міцності, єдності, гумору, надії та ніжності, яке постійно еволюціонує та є несподівано життєстверджуючим.

«Ми прагнули створити у глядача відчуття розширення його можливостей – без слів доносимо те, що вам потрібно тільки ваше тіло, тільки ваш голос, щоб бути щасливими», – коментують хореографи.

Перформанс також покажуть 26 квітня у Харкові (Будинок актора, 19:00). Напередодні виступів в обох містах Igor&Moreno проведуть майстер-класи для артистів, їх розклад та місце проведення можна побачити за посиланням.

 Наступного дня, 25 квітня, о 20:00 інший талановитий британський хореограф Ентоні Ло-Гідес і його театр Lo-Giudice Dance представлять видовищну та динамічну роботу під назвою «Дикі». У виставі розкривається фантастична історія про подорож однієї людини в страшний світ любові, втрати і жертовності.

У центрі уваги постановки стоїть пошук відповіді на запитання: чи такі вже ми далекі від своїх варварських пращурів у моменти найвищої напруги? Танцюристи Lo-Giudice Dance створюють образи безіменних звірів з фольклору, історії та родом із північних земель. Дика романтика і таємниці, що криються в їх хореографії, поєднуються з бойовими криками й несамовитими, навіть еротичними рухами. Саундтрек авторства Wardruna та Джеда Курцела створює практично міфічну атмосферу.

За день до вистави театр Ентоні Ло-Гідеса проведе майстер-клас, час та місце його проведення шукайте в розкладі.

Квитки на спектакль Idiot-Syncrasy: http://goo.gl/fBlkcz

Квитки на постановку театру Lo-Giudice Dance: http://goo.gl/CYSn13

Щоб отримати більш детальну інформацію щодо спектаклів та програми фестивалю, будь ласка, звертайтеся за телефоном +38 067 401 24 10 або заходьте на сайт фестивалю: http://zelyonka-fest.org/.