Candoco Dance Company
Candoco Dance Company
Date
Неділя 27 квітня 2014 - 19:00 до Понеділок 28 квітня 2014 - 23:59
Місце проведення
Театр на Липках, Київ

27 квітня Британська Рада в Україні уперше представить у Києві всесвітньо відомий танцювальний колектив Candoco Dance Company, до якого входять танцюристи з різними можливостями. 

Candoco виступить на фестивалі ZELYONKA-FEST 1.4, а також проведе майстер-класи: 27 квітня - дві майстерні для всіх бажаючих (за попередньою реєстрацією) та 28 квітня - 6-ти годинний майстер-клас для всіх бажаючих за участю танцюристів з обмеженими фізичними можливостями. Докладніша інформація та реєстрація на майстерні - на сторінці фестивалю. 

Candoco – це команда захоплених сучасним танцем людей. Понад 20 років тому, у 1991 році, у Великій Британії був створений колектив, який дав шанс танцюристам з різними можливостями висловлюватися мовою танцю. Його засновники Селеста Дандекер-Арнольд та Адам Бенджамін вважають своєю місією донести світу, наскільки широкими є можливості сучасного танцю і тих, хто його створює.

Створена компанія стала першим професійним колективом у Великій Британії, що зосереджувався на об’єднанні танцюристів з інвалідністю та повносправних танцюристів. Вкрай важливо, що всюди, де виступає колектив, Candoco проводить майстер-класи та вчить хореографів працювати з танцюристами з обмеженими фізичними можливостями на рівні з професійними.

Candoco завоював популярність не тільки серед колег у мистецькій сфері та пресі, але й у широкої громадськості. Колектив гастролював у понад 50 країнах, відвідуючи усі шість континентів.

У 2013 році засновник компанії Селеста Дандекер-Арнольд була нагороджена спеціальним дипломом Національної Ради з громадянських прав за активу багаторічну діяльність із захисту прав та свобод.

Tag icon
мистецтво