Данило та Остап Онишко

Вітражна Майстерня Leosklo, Львів

www.facebook.com/leosklo

Рідні брати Остап та Данило Онишки започаткували вітражну майстерню Leosklo восени 2014 року. Становлення майстрів розпочалося у дитинстві, коли вони допомагали мамі створювати вироби зі скла. Зрозумівши, що на ринку багато аналогів, замислилися про те, як бути унікальними — що запропонувати споживачеві? Хлопці натрапили на популярні тоді флораріуми — й ідея спрацювала.

Про тренінг

У лютому 2017 року Онишки взяли участь у програмі Creative Enterprise Ukraine. На думку хлопців, це були важливі знання у правильний момент, які мали вплив на подальший розвиток бізнесу. Засвоєна інформація та спілкування з іншими підприємцями дали змогу розкласти по поличках власну діяльність та отримати натхнення від однодумців.

Майстри мріють про масштабний розвиток: розширити асортимент, відкрити власну крамничку, продавати вироби майстерні у країнах Європи. На часі також — запуск веб-сайту, передача більшої відповідальності працівникам та забезпечення автономної роботи майстерні. Це вивільнить час для пошуку нових ідей та отримання бізнес-освіти.

Ключові досягнення у 2017 році:

● Обсяг продажів зріс удвічі;

● Збільшилася команда майстерні;

● Офіційно зареєстрували підприємницьку діяльність;

● Запровадили інструменти, що спрощують роботу працівникам;

● Більше уваги приділяли продажам, а не лише виробництву;

● Впровадили постійну рекламу;

● Оптимізували збиткові процеси майстерні.