Doctor Who 8 series
Date
Субота 23 серпня 2014 - 00:00 до Неділя 24 серпня 2014 - 00:00
Місце проведення
Київ, Одеса, Харків, Дніпропетровськ

23 та 24 серпня українські глядачі приєднаються до світової прем'єри восьмого сезону культового серіалу «Доктор Хто»!

Після шаленого успіху спеціального епізоду науково-фантастичного серіалу «Доктор Хто», показ якого був приурочений до 50-річчя історії, BBC Worldwide дарує чудову можливість побачити у кінотеатрах перший повнометражний епізод нового сезону «Доктора Хто» - «Глибокий вдих» . 

У ньому зіграють: Пітер Капальді, який дебютує в ролі Дванадцятого Доктора, і Дженна Коулман у ролі його супутниці. Режисер епізоду - Бен Вітлі. Сценарист і виконавчий продюсер - Стівен Моффат.

Дія розгортається у Лондоні вікторіанської епохи. Повторно реінкарнований Доктор і його супутниця Клара зустрінуться з улюбленими персонажами серіалу - Мадам Вастром, Дженні і Страксом. 

Тривалість серії, створеної спеціально під великий екран, складає приблизно 80 хвилин. У кінотеатрах будуть показані також п'ятихвилинний короткометражний фільм, знятий спеціально для цього показу, і 10-хвилинний ролик, присвячений роботі над епізодом. Прем'єрний показ 8 сезону стане ідеальним стартовим майданчиком для новачків, незнайомих зі світом Доктора, і великим подарунком для шанувальників серіалу.

Показ епізоду «Глибокий вдих» відбудеться у день світової прем’єри 23 і 24 серпня у кінотеатрах Дніпропетровська, Києва, Одеси та Харкова.

Розклад показів

Tag icon
мистецтво