Primary Plus 

Primary Plus – це тематичні курси, які розроблені для дітей віком 6-10 років, і викладаються за допомогою серії цікавих вікових журналів. Це глобальний англійський продукт Британської Ради для молодшого віку, який спрямований на покращення навичок англійської, враховуючи при цьому розвиток дитини як всебічно розвиненої особистості. Вони також надають дітям впевненості, що виходить за рамки їхніх мовних навичок.

У кожному журналі є кілька міні- та великих проєктів, які заохотять студентів працювати разом, бути креативними, критично мислити, вирішувати проблеми і розвивати свої знання англійської.

Primary Plus підтримує дітей у їхньому особистому, соціальному та емоційному розвитку, а також у природному розвитку важливих навичок 21-го століття за допомогою спеціально розроблених завдань.

Креативність і уява Критичне мислення і вирішення проблем
Лідерство й особистий розвиток Цифрова грамотність
Усвідомлення себе як громадянина світу Спілкування і співпраця

Secondary Plus

Secondsry Plus викладається за допомогою серії цікавих журналів, узгоджених із CEFR (Загальноєвропейські рекомендації з мовної освіти). Він має модульний, проєктний підхід з актуальними темами, пов’язаними з актуальними проблемами та реальними завданнями; учні мотивовані говорити про речі, які важливі й мають для них особисте значення.

Вирішуючи реальні завдання, працюючи у групах і презентуючи досліджені відповіді та інноваційні рішення, учні не тільки формують всебічні мовні навички для складання шкільних іспитів, але й розвивають свої навички 21 століття: критичне мислення і вирішення проблем, спілкування і співпраця, усвідомлення себе як громадянина світу, креативність і уяву, цифрову грамотність та лідерство й особистий розвиток.

Курси IELTS, Proficiency і ЗНО

Для курсів IELTS, Proficiency і ЗНО вам знадобиться підручник. Вони не включені у вартість курсу. Інформація про те, які книги є на сайті за посиланням.