Четверо людей розмовляють в школі

Ми обираємо вчителів англійської мови з міжнародно визнаною кваліфікацією у галузі викладання англійської, які мають знання, навички й досвід для розвитку навичок спілкування й стратегій навчання наших учнів. Наші викладачі отримують постійний професійний розвиток і підтримуються командою академічних менеджерів, щоб забезпечити високоякісний досвід навчання для кожного учня. Вони розуміють потреби розвитку та інтереси дітей різного віку.

Учні й вчителі спілкуватимуться на уроках англійською мовою. Вчителі наполягатимуть на тому, щоб ваша дитина використовувала англійську мову на уроці не лише для демонстрації знань, а й для будь-якої іншої комунікації. Наші вчителі заохочують учнів брати активну участь у навчанні й організовують уроки, які сприяють змістовному спілкуванню й ефективному навчанню.

Британська Рада є роботодавцем рівних можливостей і не дискримінує працівників за віком, статтю, національністю, расою чи сексуальною приналежністю. Ми пишаємося тим, що наша команда викладачів складається з різноманітних людей, і ми вважаємо це великою силою.