• перевіряйте «запис домашнього завдання» на ClassDojo, Edmodo або у зошиті та переконайтеся, що ваша дитина виконує домашнє завдання перед наступним уроком. Напишіть у розділі про домашнє завдання або попросіть про допомогу вчителя дитини, якщо вам довелося їй допомагати при виконанні домашнього завдання або якщо дитина вважає домашнє завдання дуже складним.
  • відігравайте активну роль у підтримці навчання своєї дитини і заохочуйте її виконувати завдання до та після уроків, брати участь в ораторських гуртках та у конкурсі «Твір місяця».

Ось іще декілька порад щодо того, як ви можете підтримати свою дитину.

Заохочуйте і розважайтеся

Говорити про те, що ваші діти вивчаються на уроках – чудовий спосіб підбадьорити своїх дітей, але пам’ятайте, що це має бути весело. Чому б не попросити їх навчити вас нових слів, стверджують, що 80% того, що ми навчаємо, ми запам’ятовуємо самі. Процес гри у мовні ігри з вашою дитиною допоможуть їй вчитися, ви будете здивовані тим, наскільки весело це може бути і скільки вона знає.

Щоб допомогти вам, ми додали декілька дуже коротких відео і простих вправ для підтримки навчання вашої дитини.

Flash card games 

Memory game

Making birthday cards with kids

Багато похвали, заохочення і підтримки дитини підвищить її впевненість у собі і мотивацію вчитися ще більше.

Оцініть настрій своєї дитини

Спробуйте вибрати правильний час, щоб заохотити дитину практикувати англійську. Дитина має бути готовою для сприйняття і пильною, а не втомленою і незадоволеною. Якщо дитина змушена працювати над англійською, вона відчуватиме стрес. Якщо після початку діяльності ви помітили, що дитина не сприйнятлива, краще спробуйте пізніше, ніж змушуйте її продовжувати.

Підтримуйте шкільну роботу своєї дитини

Діти часто неохоче виконують домашні завдання або готуються до шкільних контрольних. Встановіть регулярний розпорядок виконання домашніх завдань, дозволяючи своїй дитині вибирати, у який час і де вона вчитиметься. Вибір може бути великим мотиватором, оскільки він дозволяє дитині відчувати контроль. Надавайте допомогу, намагайтеся підтримувати і підбадьорювати. Хваліть дитину за всі її зусилля. Це допоможе вашій дитині розвинути впевненість у собі і позитивний настрій. Дитина, яка любить англійську мову, матиме внутрішню мотивацію до практики, вдосконалення й навчання.

Не бійтеся поговорити з учителем своєї дитини – ми залюбки порадимо вам, як підтримати дитину у навчанні.

Використовуйте програми та онлайн-матеріали

Навіть найбільш неохочі діти стають вмотивованішими навчатися за допомогою нових технологій, таких як застосунки. Тож новий Навчальний центр – це чудове місце для того, щоб ваша дитина розвинула цифрову грамотність, покращила свою здатність працювати самостійно і, звичайно, вдосконалила англійську.

Крім того, на веб-сайтах Learn English kids і Learn English Teens у нас є багато пісень, історій, відео, ігор та завдань, які допоможуть вашій дитині далі вправлятися в англійській. Наприклад, якщо дитина не бажає працювати над своєю граматикою, запропонуйте їй скористатися нашим граматичним розділом, щоб отримати цікаві можливості для практики й вдосконалення.