Оцінювання прогресу

Протягом курсу Upper Secondary Plus багато уваги приділяється оцінюванню, відомого як оцінювання для навчання (Assessment for Learning), на всіх етапах навчального процесу. Цей підхід має на меті заохотити студентів бути активними в процесі навчання та оцінювати його. Це дозволяє учням думати про свій прогрес, оцінювати, де вони зараз, куди вони прямують далі і як найкраще туди потрапити.

Щоб заохочувати оцінювання для навчання, кожен журнал містить чіткі цілі уроків у верхній частині кожного розвороту, а також деякі функції «Рефлексія», щоб учні могли порівняти своє навчання з цілями.

Учнів також оцінюють за їхньою участю в уроці, роботою в класі, мовними навичками та поведінкою. Кожен із цих аспектів контролюється вчителем, а батькам надсилається письмовий звіт про успішність дитини за підсумками семестру. Унизу цієї сторінки є приклад звіту.

Зворотній зв’язок можна отримати від вчителя протягом семестру, надіславши електронний лист на адресу info@britishcouncil.org.ua, вказавши ім’я вашої дитини та назву її групи.

Якщо ви хочете поспілкуватися з викладачем, будь ласка, зв’яжіться з нашою командою роботи з клієнтами через Live Chat  з 10:00 до 17:00, з понеділка по п’ятницю або напишіть електронного листа на info@britishcouncil.org.ua