Virtual classroom for young learners

Ми проводимо віртуальні уроки для дітей та підлітків аби наші студенти мали можливість продовжити навчання, поки уроки в класах тимчасово призупинені.

Віртуальні уроки розроблені таким чином, щоб забезпечити розвиток навичок та прогрес у вивченні мови так само, як і уроки в класах. Вони включають віртуальні уроки в режимі реального часу та завдання для самостійної роботи, які необхідно виконати онлайн до та після віртуального уроку. Наші віртуальні уроки розроблені на основі найкращих практик навчальних центрів зі всього світу і мають доведену ефективність.

Ми докладаємо зусиль щоб віртуальні уроки проходили із тим самим викладачем, в той самий час та у тих самих групах, що й уроки в класах.

Дізнайтеся більше про те, як долучитися до віртуальних уроків та про правила поведінки під час уроку, ознайомившись із довідником користувача "Вітаємо на навчальній онлайн-платформі Learning hub"

Ми прагнемо забезпечити дітям навчання у сприятливому та  безпечному середовищі. Платформа розроблена таким чином, аби гарантувати дітям безпеку в той час, коли вони знаходяться онлайн.

Сподіваємось вам сподобається досвід навчання вдома та можливість поспілкуватись із викладачами та одногрупниками у зручний та безпечний спосіб.