У Британській Раді Ви не вивчаєте англійську самостійно. Всі наші курси викладають кваліфіковані та досвідчені викладачі, що нададуть Вам конструктивний персональний відгук про успіхи і відслідковуватимуть Ваш прогрес завдяки регулярному поточному оцінюванню. Познайомтеся з деякими з наших викладачів:  

Альона Глушкова

Альона народилася у Києві, де і закінчила Київський національний лінгвістичний університет як викладач англійської мови. Почала вчити англійській мові у 1988, працювала у середніх загальноосвітніх школах, а також школі Монтесоррі у Києві. З 2000 року Альона була тренером-викладачем у Pearson Publishing House, а наразі працює у Британській Раді. Її професійний досвід включає викладання англійської для дітей, підлітків та дорослих, а також розробку та впровадження методологій для шкільних вчителів

Alyona Skalka

Альона Скалка

Привіт! Мене звати Альона. Я народилася та проживаю в Україні. Я закінчила Інститут Філології КНУ ім. Т. Шевченка. У серпні 2018 отримала сертифікат CELTA і відтоді співпрацюю із Британською Радою. Роком раніше, я брала участь у програмі по обміну та провела незабутній рік у Амстердамі. У березні 2020, отримала сертифікат TYLEC. Я обожнюю свою собаку і більшість свого вільного часу проводжу з нею. Нехай вивчення іноземної мови буде Вашою самоціллю, тоді ви обов’язково досягнете успіху!

Anastasiia Glushkova

Анастасія Глушкова

Привіт, я Анастасія, і я справді віддана викладанню. Мій шлях розпочався, коли мені було 17 років, а в 2015 я приєдналася до команди Британської Ради. Я отримала CELTA, TYLEC і Delta, і я захоплена своєю роботою; саме завдяки цьому ми можемо досягти так багато, працюючи разом. У мене цілий ряд інтересів та захоплень, що полегшує налагодження зв’язків з моїми учнями, крім того, я також люблю досліджувати та вивчати нові речі, отже, ми точно знайдемо щось спільне!

 

Анна Фоменко

Анна закінчила Дніпропетровський національний університет за спеціальністю «філологія» з відзнакою. Здобула другу вищу освіту в Київському інституті перекладачів.Отримала диплом CELTA в Британській Раді, де почала працювати. До цього викладала у Дніпропетровському національному університеті ім. Олеся Гончара, в Українсько-американському лінгвістичному центрі при Національному гірничому університеті. Анні дуже подобається викладати англійську, і вона щаслива від того, що її хобі – це її професія.

Галина Усова

Галина народилася в Харкові. Отримала у 1996 році диплом CELTA, IHBET у 2008 та IHCTYL у 2010. У 2009 Галина стала екзаменатором Кембріджа (FCE, CAE), а у 2011 успішно склала курс AdvancedMethodology.

Ганна Шагіна

Ганна має понад 16 років досвіду викладацької діяльності. Перші 4 роки вона викладала в своїй alma mater, потім співпрацювала з декількома провідними центрами іноземних мов, спеціалізуючись на підготовці до IELTS. У 2009 році вона отримала CELTA, 2011 — CPE. У 2014 році Ганна отримала пропозицію приєднатися до колективу Британській Раді Гонконгу, де вона працювала до вересня 2018 року. У 2016 році вона отримала TYLEC, а у 2017 — Trinity Diploma in TESOL.

Елізабет Курков

Елізабет народилася в Англії та отримала диплом бакалавра з країнознавства (СССР та Росія) та має дипломи TESOL, CELTYL та Trinity з викладання англійської мови. Ліз розпочала роботу в Британській Раді в момент відкриття у 1992 році та проводила тренінги для викладачів, а згодом і для тренерів. Наразі вона викладає у дошкільнят. Ліз подобається працювати з наймолодшими слухачами, а також вчити діловій англійський та приймати іспити.

Ендрю Вестон

Ендрю родом з Англії, де він працював вчителем у державних школах протягом декількох років. Він здобув ступінь бакалавра історії, сертифікати PGCE і TESOL, також ступінь бакалавра у Оксфордському університеті. Викладав англійську в Сполученому Королівстві, Росії й протягом 2 років працював викладачем англійської у львівському університеті УКУ. Ендрю приєднався до команди Британської Ради у 2017. Отримує особливу насолоду від викладання англійської людям усіх вікових груп. 

Катерина Пауел

Катерина називає себе громадянкою світу через кількість країн, які вона відвідала. Вона закінчила Горлівський Державний Педагогічний Інститут Іноземних Мов та отримала звання магістра в освіті. Вона працювала ватажком в таборі Hi-Rock, штат Массачусетс, США. Її кар’єра викладача англійської мови розпочалася в 2005 році. Вона викладала учням з Близького Сходу, Азії в британській школі в Малайзії, де того ж року її було призначено на посаду завідувачки відділу англійської мови як іноземної.

Лідія Курило

Лідія з Черкаської області. У 17 років вона переїхала до Києва для навчання у Київському національному лінгвістичному університеті. Там вона здобула освіту - науковий ступінь кандидата педагогічних наук. Диплом CELTA вона здобула у Британській Раді. Викладанням мови Лідія займається з 2003 року. Вона працювала в Національній академії оборони України та Київському національному лінгвістичному університеті. До Британської Ради приєдналася на проекті «Англійська мова для державних службовців».