Наші корпоративні курси викладають кваліфіковані та досвідчені вчителі, що дадуть вам конструктивний персональний відгук про успіхи і відслідковуватимуть ваш прогрес завдяки регулярним тестуванням. Познайомтеся з деякими з наших корпоративних вчителів:

Anastasia Syzenko

Анастасія Сизенко

Викладачка

Вітаю! Я Настя і я викладаю ділову англійську для професіоналів у корпоративному та публічному секторах. Маю ступінь кандидата філологічних наук та диплом Британської Ради з професійного розвитку  вчителів (2017). Мені подобається працювати над розвитком навичок ділової комунікації та професійних умінь. Я цікавлюсь глобальною економікою, інноваціями та технологіями. На своїх заняттях я роблю все можливе, щоб допомогти моїм учням набути впевненості у спілкуванні англійською. 

Anna Anishchenko

Анна Аніщенко

Викладачка

Привіт, мене звати Анна. Мені дуже імпонує робота з корпоративними клієнтами, вивчення  потреб студентів та допомога їм в досягненні своїх цілей. Мене надихає обмін знаннями, досвідом та енергією зі своїми студентами. До того як я приєдналась до Британської Ради в Україні, я здобула CELTA, CAE і відвідала щорічні конференції з розвитку міжкультурної мовної компетентності в Лондоні та Стокгольмі. Я пишаюся тим, що є членом команди Британської Ради. 

Hanna Shahina

Ганна Шагіна

Старша викладачка

Привіт, я – Ганна. Я отримала диплом магістра з англійської та німецької мов у 2004, диплом CELTA у 2009, диплом Trinity TESOL рівень 7 – у 2017. До того як я приєдналась до Британської Ради в Україні, я працювала в Британській Раді в Гонконзі, де здобула міжнародний досвід роботи викладачем, тренером, наставником і розробником матеріалів. Маю великий досвід навчання комунікативним навичкам і постійно працюю з корпоративними клієнтами, зокрема з представниками публічного сектору.

Zoia Tsyhankova

Зоя Циганкова

Викладачка

Привіт, мене звати Зоя. Я викладаю англійську вже 12 років. Мені подобається навчати дорослих як загальної англійської, так і англійської для спеціальних цілей. Я маю диплом з англійського та французького перекладу, а також ступінь кандидата філологічних наук. Під час навчання в аспірантурі я проходила стажування в м. Йорк, Велика Британія. У 2018 я успішно склала CELTA і приєдналася до Британської Ради. У межах проєктів Британської Ради викладаю різні курси для військових і держслужбовців.

Iryna Didenko

Ірина Діденко

Викладачка

Вітаю! Я – Ірина Діденко. Я – досвідчений викладач англійської мови професійного спрямування, доцент університету, доктор філософії з педагогічних наук, тренер викладачів закладів вищої освіти та експерт НАЗЯВО. У мене є дві вищі освіти: філологічна та економічна. Я постійно прагну до самовдосконалення та професійного розвитку. Здобутими знаннями та навичками неодмінно ділюсь із своїми студентами. Судячи з їхніх відгуків, мої заняття вони вважають дуже цікавими та корисними.

Iryna Musaieva

Ірина Мусаєва

Викладачка

Привіт, я -  Ірина. Я почала викладати англійську ще до того, як закінчила університет і отримала академічний ступінь. Після завершення навчання присвятила рік роботі перекладачем у страховій компанії. У 2016 році я повернулась до професії викладача. Маю сертифікати Cambridge CELTA (Pass A) та TKT (модуль 1). Відтоді як я приєдналась до Британської Ради в Україні, викладаю індивідуальним корпоративним студентам і широкому колу інших студентів Британської Ради.

Liudmyla Klymenko

Людмила Клименко

Викладачка

Привіт, я - Людмила. Освіту я здобула в  Київському національному лінгвістичному університеті. У 2003-2004 вивчала англійську професійного спрямування у Великій Британії, і отримала у 2005 сертифікат післядипломної освіти. Більш ніж 18 років допомагаю студентам опановувати англійську. Серед них є радники Президента та Прем’єр-міністра  України, міністри, депутати, керівники та співробітники низки державних установ, юристи, економісти, фінансисти, військові, журналісти та студенти університетів.

Marigold Gordon

Меріголд Гордон-Грей

Викладачка

Привіт, я - Голді. Після закінчення кар’єри у видавництві, у 2008 я склала CELTA і згодом отримала диплом викладача. Мій перший викладацький досвід я здобула в Англії, потім була Болгарія й Україна, яку я тепер вважаю домівкою. Мене особливо захоплює викладання корпоративної англійської. У Києві я працювала з чималою кількістю цікавих клієнтів, зокрема у державних міністерствах і в головному штабі Національної гвардії України. Маю значний досвід індивідуальної роботи з  високопосадовцями.

Natalia Bets

Наталія Бець

Викладачка

Привіт, я – Наталія. Я викладаю англійську більш ніж 12 років. Отримала мовну кваліфікацію в Київському національному університеті ім. Т. Шевченка, а також маю сертифікат CELTA, який здобула в липні 2014. У Британській Раді в Україні я працюю ось уже 6 років. Впродовж цього часу я навчала, зокрема,  корпоративних студентів з Національного антикорупційного бюро й Міністерства оборони України. Ця робота – моя справжня пристрасть, і я радію, що вона допомагає змінювати світ на краще.

Natalia Kolotova

Наталія Колотова

Викладачка

Привіт, мене звати Наталя, і я викладаю англійську мову вже більше десяти років. Здобула освіту як викладач англійської та німецької мов (з відзнакою), маю сертифікати STANAG III та CELTA. Проходила навчання в США та Канаді. Я спеціалізуюся на викладанні англійської мови для спеціальних цілей для фахівців корпоративного та державного секторів, включаючи ряд державних установ України, зокрема  Міністерство охорони здоров'я, Міністерство закордонних справ, Міністерство оборони та інші.