Night of Mysteries in Arsenal
Night of Mysteries in Arsenal
Date
Субота 17 травня 2014 - 17:00 до Неділя 18 травня 2014 - 00:00
Місце проведення
Мистецький Арсенал, Київ

17 травня «Мистецький Арсенал» та Британська Рада в Україні запрошують разом відзначити Міжнародний день музеїв. Цього суботнього вечора в Арсеналі відбудеться «Ніч містерій». Основним її натхненням стануть постать Вільяма Шекспіра у контексті поєднання мистецтва сучасного та минулого.

На Вас чекає захоплива подорож у часі, кіно, музика, театральний досвід, візуальне мистецтво, а також інноваційний проект для дітей та можливість дізнатись більше про історію комплексу «Мистецький Арсенал».

Хайлайти програми:  

20:00 МУЗИЧНА ШЕКСПІРІАНА
Концерт вокального ансамблю Alter Ratio/ліве крило/

21:00 ПОКАЗ ФІЛЬМУ «ОТЕЛЛО» (1922) Дмитра Буховецького у музичному супроводі Наталії Сікорської (клавесин) та Юрія Михальчука (Dj U-RA) /open air/.

22:30 «БУРЯ» ВІЛЬЯМА ШЕКСПІРА - фрагмент вистави у виконанні акторів Національний академічний драматичний театр імені І.Франка
Постановка Сергія Маслобойщикова /ліве крило/.

Впродовж вечора на відкритому майданчику Мистецького Арсеналу для Вас спеціальний guest-mix від продюсера та ведучої української версії радіошоу The Selector Валерії Чачибая, а також арт-проект Маши Шубіної «LOST & FOUND».

Щогодини проводитимуться безкоштовні екскурсії експозицією проекту THE SHOW WITHIN THE SHOW та «ЕВОЛЮЦІЯ МРІЇ: НОВИЙ СТАРИЙ АРСЕНАЛ».

Вартість квитків – 30 грн.

Tag icon
мистецтво