Date
Середа 04 березня 2015 - 00:00 до Середа 15 квітня 2015 - 00:00
Місце проведення
Театральна програма 2015

Четверо молодих українських театральних діячів – кураторів, менеджерів, критиків, режисерів, драматургів, які займаються організаційно-проектною діяльністю та мають не менше двох реалізованих проектів протягом останніх трьох років, – мають шанс долучитися до міжнародної театральної спільноти та взяти участь у роботі журі престижної нагороди Total Theatre Awardна Единбурзькому Фрінджі влітку 2015 року. 

Фріндж вважається ідеальним місцем для дебютів, експериментів і перевірки нового матеріалу. Протягом трьох тижнів тут представляється величезний спектр музично-театральних робіт. Приміром, торік на фестивалі було задіяно одночасно близько 300 локацій, на яких демонструвалося 3193 шоу. З-поміж багатьох оригінальних премій фестивалю саме ця професійна винагорода спрямована на підтримку театральних інновацій та експериментів у різних формах. 

Окрім перегляду програми фестивалю українські куратори зможуть сформувати коло професійних знайомств, обмінятися досвідом з іноземними колегами та закласти фундамент для майбутньої співпраці. 

Кінцевий термін подачі заявки на участь – 15 квітня 2015 року.

Після завершення фестивалю українська делегація буде запрошена організувати презентацію Единбурзького Фрінджу для професійної спільноти в Україні.