Date
Четвер 18 грудня 2014 - 00:00 до П'ятниця 30 січня 2015 - 00:00
Місце проведення
The Royal Court Theatre, Лондон

Лондонський театр Royal Court оголошує набір на “Міжнародну резиденцію драматургів 2015”, що пройде у Лондоні 6-24 липня 2015 року. Семеро драматургів з усього світу отримають нагоду провести кілька тижнів у Royal Court і попрацювати над новою п'єсою разом із художньою командою театру. Поїздку та перебування покривають Royal Court та інші організатори проекту.

“Міжнародна резиденція драматургів 2015” передбачає участь у численних майстер-класах, робочих групах, а також знайомство з найкращими британськими сценаристами, режисерами та акторами. Під час перебування у Лондоні учасникам групи буде запропоновано написати свою п’єсу рідною мовою, яка потім буде перекладена англійською мовою й проаналізована експертами Royal Court на групових сесіях за участю професійних акторів. 

У минулих роках однією із учасниць резиденції стала український драматург Наталія Ворожбит.

Учасники мають володіти англійською мовою на середньому рівні, оскільки усі зустрічі та групові сесії не передбачають переклад. 

Українські драматурги, що хочуть взяти участь у відборі, мають надати:

  • Заповнену форму (англійською мовою)
  • Нещодавні приклади своїх робіт (мовою оригіналу, повна версія)
  • Два рекомендаційні листи від представників професійних театральних кіл
  • Мотиваційний лист на тему, як школа “Міжнародна резиденція драматургів 2015” сприятиме вашому професійному розвитку як автору

Кінцевий термін подачі заявок - 30 січня 2015 року

Tag icon
мистецтво