Date
Неділя 27 вересня 2015 -
11:00 до 19:00
Місце проведення
Офіси Британської Ради та Goethe-Institut, двір НаУКМА

Під егідою EUNIC UKRAINE, Британська Рада в Україні, Goethe-Institut в Україні, Італійський інститут культури в Києві, Посольство Іспанії в Києві, Польський інститут у Києві, Французький інститут в Україні та Чеський центр у Києві радо запрошують всіх долучитися до відзначення Європейського дня мов.

27 вересня дорослі і діти відкриють все розмаїття мов через пробні мовні уроки, презентації навчання в Європі, поетичні читання, майстерні, зустрічі, конкурси, ігри, покази європейського кінематографу, танцювальні майстер-класи народів Європи, фуд-зона та святковий концерт на завершення. Під час святкування буде оголошено переможців вперше організованого Конкурсу фільмів кишенькового формату "Слова", на який було відправлено близько 60-ти робіт з усієї України.

Всі події Європейського дня мов - безкоштовні

Європейський день мов відбудеться у приміщенні Британської Ради та Goethe-Institut за адресою вул.Волоська 12/4, а також у дворі НаУКМА

Вперше Європейський день мов був організований у 2001 році Радою Європи в рамках Європейського року мов. Європейська комісія та Європейський центр із вивчення живих мов беруть активну участь в організації заходів у цей день.

Мета Європейського дня мов – привернути увагу аудиторії до мов, якими розмовляють у Європі, поширювати культурне та лінгвістичне різноманіття та заохочувати до вивчення мов протягом всього життя.

«Європейський день мов відкритий для всіх! Мова та комунікації зараз як ніколи складають серцевину нашого суспільства. Вивчення мов відкриває шлях до нових перспектив та пізнання культур», додала пані Олоф Олафсдоттир, директор департаменту демократичного громадянства та участі у Раді Європи.

Запрошуємо усіх охочих у неділю, 27 вересня з 11 до 18 години приєднатися до відзначення Європейського дня мов за адресою вул.Волоська 12/4 (м. Контрактова площа).