Iain Bellamy's Anorak
Iain Bellamy's Anorak
Date
Четвер 12 Червень 2014 - 00:00 до Неділя 15 Червень 2014 - 00:00
Місце проведення
Львів – Площа Ринок, сцена біля Палацу Потоцьких, парк культури Б.Хмельницького

На трьох фестивальних сценах виступлять більше 100 музикантів із 12 країн світу: Великобританії, США, Бразилії, Німеччини, Австрії, Угорщини, Франції, Ізраїля, Індії, України, Грузії та Росії.  

Британська Рада у рамках Alfa Jazz Fest 2014 представляє виступ квартету саксофоніста Іена Белламі - Anorak. Виступ відбудеться у суботу 14 червня о 18:00 на Площі Ринок. Іен Белламі - одна з найяскравіших зірок британського джазу. У 2001 році йому було вручено премію BBC Jazz Award за новаторство. Квартет Anorak виконує авторську музику у традиціях straight-ahead джазу другої половини ХХ століття. 

Традиційно вхід на міські сцени – на Площі Ринок та біля Палацу Потоцьких – вільний. Головна сцена Alfa Jazz Fest в парку культури ім. Б.Хмельницького пропонує слухачам 2 опції: партер (вхід за квитками) та безкоштовний перегляд концерту на великому екрані у пікніковій зоні парку.

Окрім концертів, гостей Alfa Jazz Fest 2014 чекатиме насичена програма спеціальних заходів: благодійний пробіг «Джазова миля», метою якого стане придбання музичних інструментів для талановитих дітей Львівщини, а також майстер-класи зірок джазу та джем-сейшни музикантів.

Tag icon
мистецтво, музика