Прес-показ Бери.Люби.Тікай у Молодому театрі
Бери.Люби.Тікай
Date
Четвер 24 жовтня 2013 -
19:00 до 23:59
Місце проведення
Молодий театр, Київ

У Лори проблеми: дитина плаче, в хаті безлад, чоловік по вуха в боргах. Що може бути гірше? Чоловік Андрій може зникнути - от що. П’єса про життя на межі у новій Україні.

"Бери, люби, тікай" - це робота київського драматурга Оксани Савченко. Лондонський театр "Роял Корт" і Британська Рада в Україні спільно створили цей інноваційний проект для розвитку молодих драматургів, таких як Оксана.

Тепер, після 18 місяців практичних тренінгів та підтримки, ми маємо результати. Спершу минулого листопада Керолайн Стейнбейс, британський режисер із театру "Роял Корт", поставила дебютну сценічну читку Оксаниної п’єси на київському "Тижні актуальної п’єси". Потім у березні 2013 року вистава була поставлена англійською мовою із британськими акторами й пройшла перед лондонськими глядачами у "Роял Корт Апстейрс".  

Андрій Білоус, художній керівник Київського Молодого театру, був присутній на виставі у Лондоні. Його реакція: "Жоден український режисер, якого я знаю, не поставив би цього. П’єса достатньо похмура, тож вони не змогли б дистанціюватися, аби віддати їй належне. Яким чином історія про молоду родину в кризі та в боргах може викликати у вас і сміх, і відразу, але при цьому давати надію? Таки може." Тож тепер Керолайн буде ставити п’єсу Оксани втретє, на цей раз у Києві. З Києва через Лондон - знову додому. Молодий театр. Велика п’єса. Повноформатна вистава. Українською для українців про життя в Україні. 

Хто ще має прийти?  (Крім чоловіка Андрія)... Ви!  

Білети можна придбати у касах Молодого театру та на сайті parter.ua.

Tag icon
мистецтво, драма, театр