Як підтримувати академічну співпрацю в умовах обмеженої фізичної мобільності?
Date
Середа 08 липня 2020 -
16:00 до 17:00
Місце проведення
Онлайн-подія в Microsoft Teams

У рамках кампанії #AhHome Британська Рада організовує серію "діалогів" для університетів, які допоможуть підтримувати зв’язок з колегами з усього світу та обмінюватися досвідом.

Тема діалогу була «Як підтримувати академічну співпрацю в умовах обмеженої фізичної мобільності?»

Університети зміцнюють свій потенціал, обмінюючись знаннями та співпрацюючи зі своїми колегами на національному та міжнародному рівнях.

  • Як у світі з обмеженою фізичною мобільністю ми можемо продовжувати підтримувати міжнародну академічну співпрацю?
  • Чи стануть світові бази даних відкритими для ширшого кола вчених та дослідників у результаті COVID-19?

Ми обговорювали, як університети, вчені та дослідники можуть працювати разом, навіть коли подорожі обмежені.

Про доповідачів

Професор Керол Мендель – головний науковий радник Міністерства закордонних справ і у справах Співдружності. Керол є професором позагалактичної астрономії, завідувачем астрофізики в університеті Бат та науковим співробітником Інституту фізики. Будучи провідним вченим у світі, Керол є частим запрошеним доповідачем на міжнародних конференціях. Вона працює в кількох стратегічних консультативних комісіях Великобританії та в міжнародних групах, є відданим доповідачем про науку і є прихильником різноманітності в науці.

Тімоті Брюндл – директор з досліджень та впливу Університету Ольстера. Тімоті керує стратегією досліджень, управління та адміністрування Університету Ольстера та керує її комерційним напрямом через передачу знань та комерціалізацію інтелектуальної власності. Він також обіймає посаду генерального директора компанії Innovation Ulster Ltd – венчурної та інвестиційної компанії Університету Ольстера з багатьма нагородами. 

Алія Сембаєва – засновник і президент Асоціації кандидатів наук Казахстану, неприбуткової міждисциплінарної організації, що об’єднує понад 100 казахстанських докторів наук у Великобританії, спрямована на підтримку взаємодії вчених двох країн.

Професор Андреа Нолан – ректор Університету Нап'є в Единбурзі. Андреа –  стипендіат Королівського товариства Единбурга; член Королівського сільськогосподарського товариства та почесний член Асоціації викладачів ветеринарної медицини та наукових працівників. У 2014 році Андреа було нагороджено почесним Орденом Британської імперії за внесок у розвиток вищої освіти та ветеринарії.

Модератор Ден Ша – директор відділу наукових досліджень Британської Ради. Дан очолює функцію досліджень та політичних досліджень Британської ради для здійснення стратегічної програми досліджень, що підтримує та підтримує бачення та місію організаційних відносин організації, від мистецтва до освіти та англійської мови.

Щотижня фахівці вищої освіти збиратимуться для обміну знаннями та ідеями на різні теми. Приєднуйтеся, щоб дізнатися більше. Участь у «діалогах» безкоштовна.