Date
Середа 15 липня 2020 -
16:00 до 17:00
Місце проведення
Місце проведення Онлайн-подія в Microsoft Teams

У рамках кампанії #AtHome Британська Рада організовує серію "діалогів" для університетів, які допоможуть підтримувати зв’язок з колегами з усього світу та обмінюватися досвідом.

Оскільки ця сесія була завершальною у серії обговорень, тема нашого обговорення звучала як: "Чи стало бути в курсі останніх інновацій у науці як ніколи важливо?" Дивіться запис обговорення разом із першою британською астронавткою Хелен Шарман та володарем численних нагород з наукової комунікації Джимом Аль-Халілі.

Разом із початком пандемії значно зросла співпраця вчених на ниві досліджень та інновацій. За лічені місяці вся наукова спільнота була вимушена згуртуватись навколо спільної задачі з винаходження ефективних тестів та методів лікування Covid-19. Ми бачимо більше вчених у різних медіа, ніж коли-небудь в минулому.

Чи вплинули останні події у світі на зміцнення ролі вчених та що на них чекає у часи пост-Covid ?

Інформація про спікерів

Хелен Шарман — володарка державних орденів за заслуги перед Великою Британією, жінка-першопроходець, мотиваційний спікер та, безумовно, приклад для наслідування. У 1991 році вона стала першою британською космонавткою, що вирушила на космічному кораблі "Союз" та провела серію досліджень на космічній станції "Мир" Після завершення своєї космічної місії Хелен працювала у сфері наукової комунікації у якості корпоративного спікера та неодноразово вигравала у ТВ та радіо програмах.

Джим Аль-Халілі фізик, член королівської спілки та автор книг, радіо програм та популярний британський науковий спікер. Халілі є автором 12-ти книг науково-популярного жанру та перекладачем власних робіт на більш ніж 26 мов. Також він є телеведучим документальних програм про науку та ведучим програми "Життя — річ наукова" на Radio 4. Його нова книга "Життя з точки зору фізики" була опублікована цього року видавництвом прінстенського університету.

Модератор сесії Саммер Зіа — культурний аташе посольства Великої Британії та директором Британської Ради в Азербайджані. Саммер також є директором регіональної програми з питань вищої освіти та веде діяльність Британської ради з підтримки країн регіону в трансформації їх освіти шляхом залучення знань та досвіду Великої Британії.   

Приєднуйтеся, щоб дізнатися більше. Участь у «діалогах» безкоштовна.