Date
Середа 10 Червень 2020 -
16:00 до 17:00
Місце проведення
Онлайн-подія

У рамках кампанії #StayHome Британська Рада організовує серію "діалогів" для університетів, які допоможуть підтримувати зв’язок з колегами з усього світу та обмінюватися досвідом.

Тема дискусії цього тижня була: «Як університети забезпечують якість онлайн-навчання?»

Впровадження онлайн-навчання – це не просто перехід в Zoom чи Microsoft Teams. Разом із використанням комунікативних платформ, університетам необхідно змінювати педагогіку, методи, інструменти та моделі онлайн-навчання з метою отримання максимального ефекту від віртуального навчального середовища.

Як університети можуть забезпечити якість для досягнення задовільних результатів студентів та викладачів, впроваджуючи нову модель викладання?

Дивіться запис цієї інтерактивної сесії та дізнавайтесь більше про досвід університетів та агентств із забезпечення якості.

Доповідачі

Модератор Айсен Гювен – директор з питань освіти в Туреччині, Британська Рада. Айсен наполегливо працює над покращенням якості вивчення англійської мови у секторі вищої освіти Туреччини на національному та інституційному рівні з турецькими та британськими партнерами.

Дуглас Блексток – генеральний директор, Агентство із забезпечення якості (QAA). На чолі з Дугласом, Агентство впроваджує зміни в політиці, регуляторному та якісному ландшафті в Англії та по всій Великій Британії, а також роль Агентство відіграє важливу роль у розробці Рамки викладацької майстерності разом з іншими галузевими партнерами.

Професор Діана Лоріллад – професор Інституту освіти, Університетський коледж Лондона. Діана займається реалізацією науково-дослідних проектів, що фінансуються зовнішніми донорами, розробкою технічної підтримки та програмних рішень.

Професор Музаффер Ельмас – перший президент Турецької Ради якості вищої освіти. Під його керівництвом Турецька Рада якості вищої освіти стала повноправним членом Європейської асоціації забезпечення якості вищої освіти та Міжнародної мережі агенцій із забезпечення якості.

Ірма Грджелідзе – керівник офісу забезпечення якості Тбіліського державного університету імені Іване Джавахішвілі. Ірма є експертом управління якістю у вищій освіті. У 2014-2019 роках вона була експертом з питань акредитації та авторизації Національного центру підвищення якості освіти. Ірма є експертом з питань реформи вищої освіти Еразмус Плюс з 2015 року.

Щотижня фахівці вищої освіти збиратимуться для обміну знаннями та ідеями з різних тем. Приєднуйтеся, щоб дізнатися більше. Участь у «діалогах» безкоштовна.