Date
Середа 01 липня 2020 -
16:00 до 17:00
Місце проведення
Онлайн-подія в Microsoft Teams

У рамках кампанії #AtHome Британська Рада організовує серію "діалогів" для університетів, які допоможуть підтримувати зв’язок з колегами з усього світу та обмінюватися досвідом.

Тема дискусії цього тижня була – «Навчання за кордоном – у минулому?»

Багато університетів, у тому числі у Великій Британії, стурбовані рівнем залученості студентів і студентів-іноземців до навчання цієї осені. Вірус все ще існує, а тому залишаються різні обмеження на поїздки, тому виникає багато складних питань.

  • Чи захочуть студенти навчатися за кордоном?
  • Чи зможуть студенти з інших міст відвідувати університети в межах країни?
  • Яке майбутнє студентської мобільності?

Дивіться запис цієї сесії, щоб дізнатися як криза Covid-19 вплине на студентську мобільність у довгостроковій перспективі. 

Про доповідачів

Професор Саймон Маргінсон – професор Оксфордського університету, директор Центру глобальної вищої освіти та головний редактор Higher Education, міжнародного журналу досліджень вищої освіти. Він досліджує глобальну та міжнародну системи вищої освіти, вищу освіту у Східній Азії, вищу освіту та соціальну нерівність. Він також готує доповіді та коментарі щодо освітньої політики.

Алан Макей – заступник віце-директора з міжнародних питань та директор, Edinburgh Global, Единбурзький університет. Алан забезпечує стратегічне лідерство в галузі інтернаціоналізації та працює з вищими керівниками для просування міжнародних ідей та партнерств університету. Він керує міжнародною діяльністю університету та має понад двадцять років досвіду роботи у сфері міжнародної вищої освіти.

Комільон Карімов – ректор Міжнародного університету Вестмінстера в Ташкенті. Пан Карімов має досвід роботи у менеджменті агенцій ООН – в ЮНЕСКО та ЮНІСЕФ, де він займався проблемами розвитку галузі освіти та охорони здоров’я. Пан Карімов здобув науковий ступінь доктора політичних наук та міжнародних відносин в Університеті світової економіки та дипломатії в Ташкенті.

Джанет Ілєєва – директор Education Insight. Джанет є засновником і директором Education Insight, дослідницького центру, що спеціалізується на міжнародній вищій освіті. У сферу дослідницьких інтересів Джанет входять національні політики у вищій освіті, глобальна мобільність студентів та транснаціональна освіта.

Модератор Метт Дурнін – керівник відділу досліджень та консультацій Британської Ради. Метт спеціалізується на економіці вищої освіти, він очолює команду глобальних аналітиків, щоб надавати інститутам Великобританії дані, аналіз та інформацію, необхідні для досягнення успіху в швидко мінливій міжнародній галузі освіти.

Щотижня фахівці вищої освіти збиратимуться для обміну знаннями та ідеями на різні теми. Приєднуйтеся, щоб дізнатися більше. Участь у «діалогах» безкоштовна.