Львівський міжнародний BookForum онлайн
Date
Середа 16 вересня 2020 до Неділя 20 вересня 2020

З 16 до 20 вересня Львівський міжнародний BookForum вперше пройде онлайн. Програма включатиме 137 подій за участі українських авторів та 23 іноземних учасників. Фокусна тема цьогорічного фестивалю — «Перепис населення: знати, хто ми є». 

Усі заходи 27 BookForum є безкоштовними. Онлайн-трансляції пройдуть на сайті bookforum.ua.

Серед них відбудуться дві події з британським письменником Кейсом Джарретом за підтримки Британської Ради та Міжнародного літературного шоукейсу та розмова з авторкою Нікітою Лалвані за партнерства Британської Ради.

________

Кейс Джаррет – поет та виконавець з Об’єднаного Королівства, чемпіон Британії з поетичного слему. Обраний одним з десяти визначних ЛГБТКІ+ авторів на Міжнародний літературний шоукейс Волом Макдермідсом. 

Є автором двох поетичних збірок, брав участь у перформансах на різних британських локаціях – від мистецьких інституцій до парламенту, а також подіях в Іспанії, Уганді та Бразилії. 

П’єса Кейса «Найбезпечніше місце в місті» звучала в ефірі BBC Four. Зараз Джаррет є стипендіатом PhD-програми в університеті Біркбека і завершує свій перший роман. 

На 27-му Bookforum Кейс Джаррет візьме участь у двох подіях:

  • Що ви знаєте про Zoom перформанси? 

19 вересня, субота, 15:00 – 16:00

Під час онлайн заходу про нові формати  перформансів з Кейсом Джарретом говоритиме українська письменниця та перекладачка Гаська Шиян. 

Онлайн-трансляція буде доступна на сайті bookforum.ua.

  • Ніч поезії та музики 

19-20 вересня, субота-неділя, 21:00 – 02:00

Вже вкотре у рамках Львівського міжнародного BookForum відбудеться Ніч поезії та музики і цього разу до неї зможуть приєднатися всі охочі. 

У ній візьмуть участь поети Кейс Джаррет, Гелен Айворі, Таня Габерланд, Дебора Вукушич, співачка Анастасія Шевченко (Стасік), гурти «Kurs Valüt», «Ofliyan» та «The Unsleeping».

Онлайн-трансляція буде доступна на сайті bookforum.ua.

________

Нікіта Лалвані – британська письменниця, яка народилася в Раджастхані (Індія) і виросла в Кардіффі. Її перший роман «Обдарована» потрапив у лонгліст Букерівської премії та шортліст премії Коста. Також вона була номінована на премію Sunday Times як молода письменниця року. У 2020 році Нікіта Лалвані опублікувала свій другий роман «Ви, люди»

Протягом Львівського міжнародного BookForum онлайн Нікіта Лалвані візьме участь в одній події:

  • Розмова з Нікітою Лалвані

20 вересня, неділя, 15:00 – 16:00

Нікіта Лалвані говоритиме з журналістом Андрієм Баштовим. 

Онлайн-трансляція буде доступна на сайті bookforum.ua.

________

Міжнародний літературний шоукейс проходить у партнерстві між Британським національним літературним центром та Британською Радою. Він має на меті  відкрити дивовижних письменників  з Великобританії для кураторів програм, видавців та викладачів літератури англійською мовою у всьому світі. Для цього ми запросили п’ять визначних письменників, кожен з яких став куратором шоукейсу тематичних видань, які сьогодні з’являються у Британії.